פורץ כספות

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

שכחתם את הקוד של הכספת שלכם? אבדתם את המפתחות או שסתם כך הכספת החליטה להתל בכם ואתם לא מצליחים לפתוח אותה? פריצת כספות. זה השירות שאתם זקוקים לו.

גם אם זה נשמע כמו משהו קרימינלי זהו הפתרון היחיד עבורכם.

פתיחת כספת נעולה אינה טכניקה אחת ובלעדית. כדי לפתוח כספת נעולה צריך להכיר את כל סוגי הפריצה האפשריים. כי יש מגוון גדול של סוגי כספות וכמספר הכספות כך מספר דרכי הפריצה השונות.

אם מדובר בכספת דיגיטלית הרי שמדובר יהיה בדקות ספורות אליהם יזדקק הפורץ על מנת להצליח בפריצה שלה. אם זו כספת כבדה וגדולה הרי שהפריצה שלה עשויה לארוך זמן רב ולעיתים אף שעות ארוכות.

לא תמיד הכספת תישאר שלמה ולעיתים הפריצה תעלה הרב מאוד כסף. אז איך זה עובד ובמה כל זה כרוך? ננסה ללמוד.

איך מתבצע פתיחת כספת נעולה?

יש כספות כבדות ומסיביות ויש כספות קלות. ברוב רובם של המקרים, הכספות הביתיותד הן כספות קלות. כספות ביתיות הן לרוב מקובעות באמצעות ברגים אל קיר הבית. למעשה מדובר בפתיחה של קופסה.

יש דרכים שונות לפתוח את הכספת מהסוג הזה. כל פורץ מנעולים של כספות נוקט בשיטה המתאימה לו. הדבר שקובע את אופן הפריצה זה סוג המנגנון ומערכת הנעילה לשל הכספת. יש גם את ההבדל הגדול בין הכספת המכאנית לכספת הדיגיטאלית.

ראו גם: איך לפרוץ מנעול?

פורץ כספות

לפני שמזמינים פורץ כספות: איך לפרוץ כספת לבד?

פריצת כספת היא ברוב המקרים פעולה מסובכת. שהרי אם היה זה קל, הכספת לא הייתה כספת… יש אנשים שמסתכנים ומנסים לפרוץ בכוחות עצמם את הכספת בלי שיש להם ידע מקצועי מה שמוביל לתוצאות עגומות ולהפסד כספי רב בשל הרס הכספת.

על כן, אם אין לכם באמת ידע מקצועי איך וכיצד לעשות את זה בצורה נכונה, עשו טובה עם עצמכם ועם הכספת שלכם ופנו אל אנשי המקצוע בתחום.

פורץ כספות

כמה עולה פריצת כספת?

המחיר לפריצה של כספת ביתית מתחיל ב – 250 ₪ והוא עשוי להגיע עד 350 ₪ בהנחה והפריצה היא סטנדרטית ולא מורכבת מידי.

יש מצבים אשר בהם המחיר של הפריצה יהיה גבוה יותר בגלל אחת מהסיבות הבאות:

  • כספת ישנה – ככל שהכספת תהיה ישנה יותר החומרים מהם היא תהיה מורכבת או המנגנון שלה יהיו מסובכים לפריצה. מחיר הפריצה יעלה בהתאם.
  • כספת יוקרתית – כספת הנעשית בייצור מיוחד היא כספת מורכבת יותר והטיפול בה יהיה גם מורכב יותר וגם יקר יותר.
  • התקנה של מנעול חדש – אם אתם מעוניינים להחזיר את הכספת שלכם לתפקוד ואתם רוצים להתקין מנעול חדש במקום זה שנפרץ, יהיה עליכם לשלם תוספת על השירות.
  • גישה בעייתית – כאשר הכספת נמצאת במקום שאין גישה אליו כמו במקרה של כספת הבנויה בתוך הקיר , הרי שהפריצה תהיה מסובכת יותר וכך גם יקרה בהתאם

פורץ כספות

איך לבחור פורץ כספות יצאת מקצועי?

יש מספר בדיקות אותם אתם צריכים לעשות לפני שאתם פונים אל פורץ.

  • נסו לפתוח בעזרת מפתח גיבוי – כאשר הכספת לא נפתחת בעזרת הקוד הרגיל זה עדיין לא אומר שהכספת תקולה. ייתכן שהסוללות פשוט נגמרו וייתכן שבעזרת מפתח מכאני הכספת תיפתח.
  • אולי המפתח תקול? – יש מקרים אשר בהם המפתח של הכספת פשוט התעקם ועל כן אי אפשר לפתוח אותה. בדקו את תקינות המפתח.
  • בחרו מנעולן שמכיר את הכספת שלכם – לאחר שבדקתם את כל הסעיפים הקודמים, עליכם לברר אצל מנעולן כי אכן יש לו את ההכרות עם סוג הכספת הזו והוא גם מסוגל לפרוץ אותה.

עשוי לעניין אתכם: מתקין דלתות.

פורץ כספות

מחירון פריצת כספות

המחיר לפריצת כספות נעה בין מאות שקלים ועד לאלף שקלים ויותר כאשר זה תלוי בהיקף העבודה כמו גם בתוספות השונות הנדרשות כפי שכבר הרחבנו לעיל.

ככל שהעבודה תהיה קשה יותר, ממושכת יותר ותדרוש ידע מקצועי מתקדם וכלי מקצוע מתקדמים, הרי שזה ישפיע גם על המחיר בסופו של דבר.

אילו סוגי כספות ניתן לפרוץ?

יש כספות כבדות מאוד וגם מורכבות מאוד שעל פניו נראות כבלתי ניתנות לפריצה. האמת היא שזו המטרה של הכספת. אנחנו לא רוצים שתתאפשר הפריצה שלהם.

עם זאת לפורצים המקצועיים יש שיטות רבות אשר בעזרתן הם מסוגלים להתגבר גם על כספת כבדה, חזקה ובטיחותית מאוד.

ברור שצריך לפנות אל איש מקצוע מומחה לשם כך כי זו הדרך הכי בטוחה להגיע אל התכולה של הכספת מבלי להרוס אותה מהיסוד.

אילו עוד שירותים מספק פורץ כספות?

פורץ כספות לא רק יפרוץ עבורכם את הכספת. הוא גם יוכל להתקין לכם מערכת נעילה חדשה במקום זו שנהרסה במהלך הפריצה.

הוא גם יכול להתקין עבורכם מערכת אזעקה והוא גם ישכפל עבורכם את המפתחות. אם מדובר בכספת דיגיטלית הוא גם יוכל לאתחל עבורכם את הקוד ולהחיל קוד חדש.

ראו גם: פורץ דלתות | מנעולן רכב.

פורץ כספות

פריצת כספת מכאנית

אם הכספת היא מכאנית והיא נפתחת רק באמצעות מפתחות, עליכם להתכונן לכך שהפריצה תהיה מורכבת. יש שתי דרכים עיקריות לפריצה של כספת מכאנית.

  1. פריצה שקטה – הפריצה השקטה נעשית בכלים מורכבים והיא מובילה לפתיחה כמעט רגילה של הכספת. הדרך הזו משאירה אחריה את הכספת כשהיא שלמה לגמרי. שיטה זו היא המומלצת והיעילה ביותר, עם זאת לא תמיד הדבר יהיה אפשרי. אם בגלל שהכספת לא מתאימה לטיפול כזה ואם בגלל שלמנעולן שבחרתם את הכלים או את הידע לבצע את המלאכה.
  2. קידוח – שיטה זו נעשית אם אין ברירה אחרת. מדובר בקידוח אותו מבצעים באחד מתוך שני מוקדים בכספת. או בדופן הכספת או במנעול של הכספת. הקידוח במנעול זה הקידוח המועדף היות והוא משאיר את הכספת שלמה וכל מה שצריך זה להחליף את המנעול לאחר הפריצה. קידוח בדופן של הכספת מוציא את הכספת מכלל שימוש. ברור שתמיד עדיף לבקש מהמנעולן לבצע את הקידוח במנעול.

פורץ כספות

פריצת כספת דיגיטלית

כאשר מדובר בכספת דיגיטלית שפועלת באמצעות סוללות והיא נפתחת על ידי סיסמה, הרי שפורץ מיומן יצליח לפרוץ את הכספת בעזרת לום או אפילו מספר מכות על גבי הכספת.

הפורץ לא יזדקק ליותר ממספר שניות כאשר הכספת כבר תהיה פתוחה בלי שייגרם לה כל נזק.

אם יש לכם מנעול גיבוי עם מפתח עבור הכספת שלכם, ייתכן שהמנעולן יעדיף לפרוץ את הכספת בעזרת קידוח של המנעול המכני.

לאחר הפריצה של הכספת היא למעשה תישאר שלמה אך זאת רק עם המנגנון הדיגיטלי. חשוב להבין שפריצה של כספת דיגיטלית אמורה להאיר את הכספת שימושית ושלמה. המנעולן יאפס עבורכם את הקוד במקרה ושכחתם אותו ותוכלו להמשיך הלאה להשתמש בה.

פורץ כספות

פריצת כספות ללא נזק

האומנות הכי גדולה והכי משמעותית שאנחנו מצפים לה מצד המנעולן זוהי פריצה מהירה שלא תותיר נזק. אנחנו צריכים את הכספת ורוצים להמשיך ולהשתמש בה ואנחנו רוצים לקבל אותה חזרה כשהיא שלמה כפי שהייתה.

אז כדי שזה אכן יקרה חשוב לבחור בקפידה את פורץ המנעולים. לבדוק מולו האם הוא מכיר את סוג הכספת ואת אופן הפריצה הכי יעילה שלה. אם תבחרו באיש מקצוע מנוסה ומיומן, תיהנו מתוצאות יעילות ומהירות עם מינימום נזקים.

IGL מנעולנות היא חברת מנעולנות מקצועית המספקת שירותי מנעולנות מתקדמים. השאירו פרטים כבר עכשיו או התקשר ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מנעולן בתל אביב.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה