מתקין דלתות

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

אחד הדברים הכי בסיסיים בכל בית זו הדלת. בבית יש הרבה יותר מדלת אחת. מלבד דלת הכניסה יש את דלתות הפנים כאשר לכל אחת מהדלתות יש כמה וכמה תפקידים.

הדלת מסייעת לנו לשמור על הפרטיות שלנו, היא יוצרת בידו תרמי ובידוד אקוסטי והיא כמובן ממלאה תפקיד אסתטי חשוב ביותר. כך הקיר יכול להשתלב עם הקיר של החלל או לתרום יופי, צבע, טקסטורה וגם מורכבות מרשימה לחלל הכללי של הבית.

כיום אנחנו עדים להתפתחות מרשימה מבחינת עיצוב הפנים על כל מה שכלול בכך. הדלתות אף הן נכללות בכך כאשר גם בהם אנחנו עדים לשינויים מרשימים כשכל התחום הזה של התקנת דלתות קבלה תנופה של ממש ושינוי משמעותי שעולם העיצוב כלל לא הכיר עד כה.

מתקין דלתות יצאת צדיק

לפני שאתם מחליטים לקנות דלת, עליכם ללמוד ולהכיר מעט את התחום הזה של הדלתות על מנת שתגיעו בסופו של דבר לבחירה הכי נכונה והכי חכמה עבורכם.

אז ראשית חשוב לדעת:

המידות של הדלתות הן סטנדרטיות. לרוב מדובר ברוחב של עד 90 ס"מ ובגובה של 210 ס"מ. יש כמובן את המצבים אשר בהם אנחנו זקוקים למידות שונות בגלל אופי החלל. במקרים מעין אלו המחיר כמובן גם יעלה בהתאם היות ומדובר בהזמנה מיוחדת של הדלת.

יש לזכור כי הדלת אמורה גם ליצור את הבידוד בין חדרי הבית. כדי שהתוצאה הזו אכן תתקבל, חשוב לעשות שימוש במילוי כוורת קרטון או לחילופין שימוש בסיבית דחוסה – פלקסבורד כאשר חומרים אלו מסייעים בשיפור יכולת הבידוד של הדלת. כאשר מדובר במילוי כוורת קרטון לרוב הדבר אינו כרוך בתוספת תשלום. מעבר לכך בורב רובם של הדלתות של היום יש את גומי האטימה שנועד לצורך שיפור תפקודו האקוסטי של הדלת.

ראו גם: תיקון דלתות.

מתקין דלתות

איך לבחור מתקין דלתות?

חשוב לדעת כי כל התחום הזה של התקנת דלתות הוא תחום נרחב הדורש הרבה ידע והרבה מקצועיות. זאת על מנת שאפשר יהיה להבטיח כי אכן הדלת תעניק את התוצאות הכי טובות והכי יעילות.

הדלת חייבת להיות מדויקת, היא חייבת לעמוד היטב במקום שם היא אמורה לעמוד והיא גם חייבת להיות אטומה לרעשים ושמרת על האקוסטיקה בחלל.

מעבר לכך חשוב שהיא תהיה עמידה, קלה לניקוי וכזו שלא תיהרס בעקבות חשיפה למים. כדי שאכן תוכלו להיות בטוחים כי קבלתם את המענה המושלם, חובה עליכם לברר היטב אצל מי לקנות את הדלתות וחשוב עוד יותר, מיהו איש המקצוע שיתקין עבורכם את הדלתות.

ההצלחה בהתקנת הדלת תלויה ברוב המקרים במיומנות והמקצועיות של מתקין הדלתות.

עשוי לעניין אתכם: פורץ דלתות.

מתקין דלתות

אילו סוגי דלתות קיימות בשוק?

יש כאמור את דלתות הפנים ויש את דלתות החוץ. בכל קטגוריה יש כמה וכמה סוגים של דלתות, דגמים שונים וגם אפשרויות מתקדמות.

הסוגים של דלתות פנים:

למעשה אם נבחן את התחום הזה של דלתות הפנים נוכל להבחין בין שני הסוגים העיקריים של הדלתות.

  1. דלתות למינטו –
    אלו הן דלתות מתועשות העשויות MDF ויש עליהם חיפוי של למינטו. ציפוי זה דומה מאוד לפורמייקה. הדלתות הללו מתאימות מאוד לשמש כדלתות פנים היות והן עמידות ללחות וכן קל מאוד קל לנקות אותן. יש חיסרון אחד לדלתות הללו והוא ההגבלה מבחינת הגיוון היות ואין הרבה גוונים בדלתות מהסוג הזה.
  2. דלתות אפוקסי –
    אלו הן דלתות מתועשות שמחפים אותן באפוקסי. הדלתות הללו קיימות במגוון גדול של צבעים וכן עם אפשרויות של תבליטים שונים, חריצים מעניינים כאשר מדובר בדלתות עדינות יותר וגם יקרות יותר מהדלתות מהסוג למינטו.

התקנת דלתות פנים

נעניק לכם כאן כמה טיפים עיצוביים שעשויים לסייע לכם כאשר אתם באים לבחור את דלתות הפנים לבית כדי שהתוצאה תהיה נאה, מעוצבת היטב ותשתלב עם כל מה שכבר יש לכם בחלל.

אל תיסחפו אחר דלתות שאתם רואים בקטלוגים ומתלהבים מהם. הדלת, יפה ככל שתהיה, אם היא לא תשתלב בכל המכלול הקיים, היא לא תהיה נאה ולא תיצור את הרושם הרצוי. עדיף תמיד ללכת על עיצוב קלאסי שישתלב היטב עם כל מה שכבר יש בחלל מה שייצור המשכיות ויתאים פחות או יתר לכל מקום בדרך כלל.

הנטייה כיום היא ללכת דווקא על עיצוב נקי ומינימליסטי. על כן גם אם אתם אוהבים עיצובים מיוחדים ודוגמאות מעניינות, זכרו, הדלת אמורה לשמש אתכם לאורך זמן ואם תלכו על משהו מאוד ספציפי הרי שמהר מאוד הוא יאבד מטעמו. מעבר לכך, שימו לב שכל הדלתות בבית יהיו בעיצוב זהה. אחרת זה יהיה מאוד לא נוח לעין והרבה פחות אסתטי.

דלתות בעיצוב זהה מעניקות מראה נקי ומסודר.

עשוי לעניין אתכם: פורץ כספות.

מתקין דלתות

התהליך של התקנת הדלתות לאחר בנייה או שיפוצים

בעת בנייה של הבית או אפילו ביצוע שיפוצים, הרי שמיד לאחר סיום עבודות הריצוף מזמינים את חברת הדלתות. התקנת דלתות פנים מתחילה במדידה של כל מידות הפתחים המדויקות. את ההתקנה של הדלתות בפועל אפשר לעשות ועדיף לעשות לאחר שמסיימים את צביעה הקירות בבית כאשר תוך יום אחד אפשר יהיה להרכיב את כל המשקופים ואת כל הדלתות של הבית.

העבודה כוללת התקנה של המשקופים והעמדה של הדלת במסגרת. כאשר מדובר בחיבור של המשקוף אל קיר בלוק, נעשה שימוש בקצף פוליאוריתני. במקרים של קירות גבס חיבור של המשקוף לקיר נעשה בעזרת ברגים.

לאחר חיבור המשקופים מרכיבים את ההלבשות שמכסות על המשקוף. לא תמיד יהיה מקום להלבשה מלאה כאשר במצבים אלו יהיה צורך לחתוך את שטח ההלבשה ולמלא אחר כך את החלל בחומר אקרילי.

כאשר מדובר בבתים חדשים הנמצאים עדיין בתהליכי בניה, אפשר לעשות שימוש במשקופים עיוורים. כלומר מסגרת עץ אותה מתקינים עם סיום השלב של בניית השלד שנועדה לקבוע את המסגרת של הדלת ויוצרת את הקו האחיד והנקי לטיוח של הקיר.

מתקין דלתות

כמה עולה התקנת דלת?

אם קראתם עד כה הבנתם שדלת זה ממש לא מוצר אחד ושבלוני. זו הסיבה שגם המחיר אף פעם לא יהיה מחיר אחיד. המחיר תלוי בגודל של הדלת אם היא במידה סטנדרטית או לא. המחיר גם ישתנה בסוג המשקוף וכמובן גם בהתאם לסוג הדלת. בגדול התקנה של דלת עשויה לנוע בין כמה מאות שקלים בודדות ועד אלף שקלים ויותר. ההתקנה עצמה עולה בין 250 ₪ ל – 600 ₪.
התקנה של משקוף עיוור בלבד עולה בערך 140 ₪ לכל משקוף.

כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין?

רבים מבעלי הבתים תוהים כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין וכמה אכן צריך להשקיע בדלת כזו. אז התשובה היא ש – אין תשובה… הדבר תלוי ברצון הדיירים.
טווח המחירים נע בין 500 ₪ עד 5000 ₪.

מתקין דלתות

איך מתקינים קודן לדלת

כיום מקובל מאוד בהרבה מאוד בתים להתקין קודן לדלת. איך מתקינים קודן לדלת? את הקודן מתקינים בעזרת אנשי מקצוע לתחום הספציפי הזה כאשר אלו הם בעלי ידע מקצועי והם יודעים איך וכיצד לקבוע את הקודם בדלת בלי להרוס את הדלת. הקודן כאשר הוא מותקן בצורה איכותית ומוקפדת הרי שהתוצאה היא בית בטוח ומוגן היטב שלא מחייב אותנו לעשות שימוש במפתח.

התקנת דלתות על ידי מתקין דלתות מקצועי, אמין ומומלץ

אם הגעתם עד כאן, זה אומר שאתם מתעניינים וזקוקים להתקנת דלת, בין אם זה התקנת דלת חדשה או החלפת דלת קיימת. אנחנו שמחים לבשר לכם שאנחנו בIGL מנעולנות – חברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי מנעולן ודלתות, מציעים החלפת דלתות מקצועית במחירים המשתלמים ביותר, עם העבודה המקצועית, אנחנו משתמשים בציוד האיכותי החדשני והמקצועי ביותר ועם צוות המתקינים האדיבים והאמינים ביותר!

השאירו פרטים באתר או התקשר ונשמח לסייע לכם בכל אשר תצטרכו 🙂

ראו גם: מנעולן בתל אביבמנעולן רכב.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה