מנעולן רכב

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

שכחת את השלט בתוך הרכב והרכב נעול? הרכב נפגע והדלת התעקמה ואין דרך לפתוח את המכונית? בדיוק לשם כך אתם זקוקים לשירות של מנעולן לרכב.

בעזרתו תוכלו תוך שעה קלה לקבל גישה לרכב.

המנעולן יגיע עם כלי המקצוע אשר ברשותו כאשר אלו יסייעו לו בפריצה מהירה של המכונית.

מחירון פריצת רכבים

כשאתם באים לבחור איש מקצוע לצורך פריצה של המכונית, עליכם לבחון את הרמה המקצועית של המנעולן כמו גם תחומי ההתמחות שלו. אלו למעשה יובילו לתמחור של אותו איש מקצוע. ככל שיהיה זה מנעולן מנוסה ומיומן בתחום הרי שהוא ייטיב לבצע את המלאכה במיומנות גבוהה יותר והדבר יבוא לידי ביטוי גם במחיר.

שווה בהחלט לשלם מעט יותר על שירות מבטיח ואמין ולהיות רגועים כי אכן השירות יהיה מושלם.

להלן מדגם מייצג של המחירים לפריצת רכבים:

– מחירון פריצת רכבים ע"י מנעולן רכב טווח מחירים מומלץ

מחיר ביקור פורץ רכבים150-250 ₪
עלות פריצת מנעול לרכב סטנדרטי220-550 ₪
פריצת רכבי יוקרה100-550 ₪
שכפול מפתחות לרכב (משתנה על פי סוג המפתח של הרכב)30-1400 ₪
שכפול מפתחות עם צ'יפ לרכב (המחיר משתנה על פי סוג המפתח של הרכב)140-390 ₪
שחזור מפתח לרכב (מחיר משתנה בהתחשב בשנתון של הרכב)330-2100 ₪
התקנה של מערכת אזעקה לרכב כולל מחיר המערכת340-500 ₪
החלפת מנעול לרכב450-960 ₪
שחרור מפתחות רכב שנתקעו/נשברו בתוך המנעול160-330 ₪
תוספת מחיר במקרים של הזמנת פורץ מנעולים בשעות הערב20-40 ₪
תוספת מחיר במקרים של הזמנת פורץ מנעולים בשעות הלילה60-90 ₪

ראו גם: איך לפרוץ מנעול?

תוך כמה זמן אמור להגיע מנעולן רכב יצאת צדיק?

השירותים של המנעולנים הם לרוב עם זמינות גבוהה במיוחד סביב כל שעות היממה.

בגלל שהצורך בשירות כזה הוא ברוב המקרים צורך מידי, חשוב שאיש המקצוע אכן יהיה מוכן ומזומן להגיש אותה בכל זמן נתון.

אם אכן קרה ונתקעתם עם המכונית ואין לכם אפשרות לפתוח את הדלת שלה או במקרים חמורים יותר כמו ילד קטן שנתקע בתוך המכונית או חלילה בעת תאונה כאשר יש לכודים או פצועים בתוך הרכב, הפריצה של הרכב הינה קריטית למען הצלת חיי אדם.

ברור שבסיטואציות מעין אלו ההגעה של איש המקצוע אל הזירה חייבת להיות מיידית ממש.

ראו גם: פורץ מכוניות יצאת צדיק.

איך למצוא מנעולן אמין?

אתם אף פעם לא יכולים לדעת מראש מתי תזדקקו לשירות של פורץ רכבים. בעוד ששירותים אחרים מבעלי מקצוע אחרים אפשר לתכנן מראש אפילו מספר חודשים לפני הזמן, כשמדובר בפריצת רכב זהו שירות שאתם זקוקים לו כאן ועכשיו.

בגלל שהצורך הוא דחוף ולעיתים אפילו קריטי, אתם עשויים למצוא את עצמכם ממהרים להזמין את הפורץ מנעולים הראשון שאתם מוצאים בלי לבדוק באמת מי הוא? מהי הרמה המקצועית שלו? האם הוא איש מקצוע אמין שמחזיק בתעודת יושר? האם הוא לא ינצל את הלחץ שלכם בו אתם נתונים וידרוש מחירים מופרזים?

בגלל שהלחץ עשוי לבלבל אתכם, מומלץ מאוד להכיר שם של איש מקצוע מוצלח ואמין לדבר הזה ופשוט לשמור את הפרטים שלו ברשימת אנשי הקשר שלכם. כך שעל כל מקרה שלא יקרה תדעו מיד אל מי לפנות וממי להזמין את הסיוע.

איזה רכבים מנעולן הרכב יכול לפרוץ?

מנעולן רכב יצאת צדיק אמור לתת לכם את המענה השלם בכל צורך ובכל בעיה. כלומר כל סוג של רכב וכל סוג של מערכת נעילה לא יהוו עבורו אתגר בלתי עביר.

הוא יידע לבצע את הפריצה בעזרת הכלים הנמצאים ברשותו בלי שיהיה עליו להתאמץ יתר על המידה ולפגוע בצורה חמורה במכונית.

מובן שככל שהטיפול בבעיה תהיה דחופה יותר ויידרש חילוץ מהיר של לכודים מהרכב הרי שהפריצה תהיה חייבת להיעשות בצורה מהירה ומיידית מה שעשוי להוביל לכך שהרכב ייפגע יותר מכפי שהיה נפגע אילו היה את הזמן להשקיע בביצוע הפריצה.

איך תכלס מנעולן רכב פורץ?

כאשר מנעולן הרכב מגיע אליכם הוא יבדוק מה גרם לתקלה ולנעילה של הרכב. בעזרת כלי הפריצה המקצועיים שנמצאים ברשותו הוא יפרוץ את מנעול הרכב תוך שימת דגש על כך שלא יקרה נזק מיותר לרכב.

זה כולל פגיעה בנראות של הרכב, פגיעה בדלת של הרכב או כל נזק אחר שאינו הכרחי. ישנן שיטות פריצה שונות שבעזרתן ניתן להגיע לתוצאות ממוקדות ומהירות במיוחד.

גם אם נראה לכם שיש לכם את ההבנה ואת הידע איך יש לפרוץ את הרכב או שאתם רוצים לשבור את החלון של המכונית, דעו כי פריצות הנעשות בדרכים כאלה מסתיימות בצורה ממש לא טובה. הנזקים עשויים להיות חמורים מאוד וידרשו עבודות תיקון יקרות.

מנעולן רכב

אילו שירותים מנעולן מספק חוץ מפריצת רכבים?

לרוב מזעיקים אנשים את המנעולן לצורך פריצה של הרכב. עם זאת יש עוד תפקידים אותם אמור המנעולן לבצע. כמו למשל שחזור המפתח של הרכב על מנת שבעל הרכב יוכל לחזור ולהשתמש במערכת הנעילה כפי שהיה קודם שאבד את המפתח. המנעולן אף מוסמך להתקין מערכת אזעקה לרכב, הוא משכפל מפתחות לרכב ובקיצור הוא נותן את השירות בכל מה שקשור לבטיחות הרכב על כל המשתמע מכך.

ראו גם: פורץ דלתות | פורץ כספות.

אמינות מעל הכול

בכל מה שקשור לתחום הזה של פריצת מנעולים בבתים, בכלי רכב או בכל מקום אחר, חשוב לדעת. אין לשכור שירות כזה מאיש מקצוע שהאמינות שלו אינה מוכחת.

פריצה זוהי מלאכה שחייבת להיעשות על ידי איש מקצוע אמין לגמרי שאתם סומכים עליו בלב שקט. על כן, עליכם לבוק האם לפורץ יש תעודת יושר מטעם המשטרה וכי מדובר באדם שעברו צח כשלג.

חובה לבדוק כי מדובר באדם שיש לו ניסיון עשיר בתחום הזה של מנעולנות והוא מסוגל לבצע את המשימה הנדרשת באותו רגע בצורה הכי מקצועית, הכי מהירה ובעזרת הכלים הכי מתקדמים בתחום.

מנעולן רכב

כך תבחרו את המנעולן

למעשה יש מספר דרישות בסיסיות שעליהם אסור לכם לוותר כאשר אתם באים לשכור את השירות של המנעולן.

  • זמינות גבוהה – כדי שהמנעולן אכן יהיה זמין ויוכל להגיע במהירות הרצויה, אתם חייבים לבדוק היכן הוא מתגורר אטו באיזה מקומות הוא מציע את השירות שלו. ככל שהדרך שלו תהיה קצרה יותר מובן שהשירות יהיה מהיר יותר.
  • עבודה מקצועית – חשוב שהפורץ יהיה מצויד בכל הכלים המתקדמים לצורך ביצוע העבודה. הוא חייב להחזיק בכלים עדכניים שמתאימים לכל סוג של מנעול. מעבר לכך העבודה שלו צריכה להיעשות בצורה זהירה ועדינה על מנת שהרכב לא יינזק במהלך העבודה.
  • אמינות – כפי שכבר ציינו וחזרנו והדגשנו, הפורץ חייב להיות אדם אמין שעברו מצח ונקי. הוא אמור להחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה שמעיד כי אין לו כל עבר פלילי וכי הוא זך כשלג. אין לעבוד כפורץ ללא תעודת יושר כזו. גם הלקוח אמור להוכיח בעלות על הרכב או הבית אותו הוא מבקש לפרוץ ופורץ אמין לא יוותר על הוכחות אלו.

בנוסף, קראו על מתקין דלתות.

 

מנעולן רכב

 

אנחנו בחברת IGL מנעולנות מספקים שירותי מנעולן רכב ואת כל שירותי המנעולנות הקיימים, עם ציוד מתקדם וצוות איכותי נשמח לסייע לכם בכל בעיה! השאירו פרטים או התקשר וניצור אתכם קשר בהקדם!

לסיכום, אל תזמינו שירות של פורץ בלי לבדוק מי הוא ומהו. רק כך השירות שתקבלו יהיה מקצועי, איכותי ובטוח.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מנעולן בתל אביב | מנעולן יצאת צדיק ברמת גן.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה