מנעולן חירום

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

כמו הרבה דברים שפועלים על פי חוק מרפי, גם הצורך הנואש שלנו בשירות של מנעולן עשוי להיווצר דווקא באמצע הלילה, בעיצומה של יום שבת או בכל זמן פגרה אחר שהוא לגמרי לא מתאים לנו. הבעיה העיקרית היא שלא מדובר בשעות העובדה ואם אנחנו רוצים שירות של מנעולן, אנחנו נהיה חייבים לשלם על השירות שלו בתעריף מוגבר.

אך האמת היא שהמנעולנים כבר מכירים את זה והם יודעים את זה והם גם גובים תשלום גבוה יותר עבור כל העבודות הנעשות בזמנים האלה. אז נכון שמצד התשלום יהיה עליכם לשלם על זה הרבה אך מצד שני, אתם יודעים שאתם יכולים להיות רגועים כי תמיד יהיה לכם שירות של מנעולן והוא תמיד יעמוד לשירותכם גם אם מדובר בשעות הלילה המאוחרות או ביום פגרה אחר.

חשוב להבין כי שירות של מנעולן עשוי במקרים רבים להיות מקרה של פיקוח נפש ממש כמו במקרים אשר בהם תינוק נלכד בתוך חדר סגור או כאשר פורצת שריפה בבית ואי אפשר לפתוח את הדלחת כדי לברוח, במקרים מעין אלו הפריצה חייבת להיות מהירה וממש מידית, כאשר פיקוח נפש גם דוחה שבת.

 

 

 

 

 

 

 

שירותי מנעולן: באילו שעות וימים זה נחשב חירום?

שעות העבודה הרשמיות של המנעולן הם שעות העבודה ביום. החל משמונה בבוקר ולרוב עד השעה 6 או 7 בערב. מעבר לכך, זה כבר עשוי להיחשב כתעריף לילה.

כך גם בימי שישי וערבי חג יש את יום העבודה שמסתיים בשעות הצהריים כאשר מזם ואילך עד ליום ראשון בבוקר, המחיר עבור שירותי מנעולנות יטפס עוד. התעריף של המנעולן בשעות החירום עומד על פי אחד וחצי ואפילו פי שתיים.

במקרים בהם לא מדובר במקרה דחוף מאוד כמו למשל כספת שנתקעה והטיפול בו סובל דיחוי, עדיף כמובן להמתין לשעות העבודה ולהזמין את השירות לשעה זו.

מחפשים בעלי מקצוע  אמינים ? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן !

פורץ כספות, מנעולן רכב

תוך כמה זמן מגיע מנעולן חירום?

כאשר אתם זקוקים לשירות של מנעולן חירום, חשוב שתבחרו איש מקצוע שמתגורר או נותן שירות באזור בו אתם זקוקים לו. זה מה שיכול להבטיח לכם כי הוא אכן יצליח להגיע אליכם במהירות. אנחנו בחברת IGL מגיעים הכי מהר בגוש דן ומבטיחים כי בכל מקום באזור תוכלו לקבל את השירות הנדרש בלי עיכובים מיותרים.

אנחנו מודעים לכך כי בסיטואציות מהסוג הזה הלחץ גדול והמתח נעשה כמעט בלתי אפשרי. אנחנו רוצים לראותך ואת עצמינו אחרי כל הסאגה המעצבנת הזו.

בדיוק לכן לקחנו על עצמינו את התפקיד ואת ההבטחה כי אכן נהיה זמינים לכל קריאה וכל בקשה לשירות פריצה בכל האזור הזה של גוש דן.

זקוקים למנעולן ? זמינים בשבילכם 24/7 

סוגי עבודות של מנעולן חירום 

התפקידים של המנעולן כוללים את כל מה שקשור לתחום הזה של מנעולים, אבטחה, מנגנוני נעילה וכדומה. התפקידים של מנעולן חירום כולל עוד תפקידים.

יכולת לפרוץ במהירות רבה כל סוג של מנעול במיוחד כאשר מדובר במקרי חירום של תאונות דרכים והצלת לכודים מכלי רכב או פריצת בתים בהם יש שריפה משתוללת.

כדי שהמנעולן אכן יוכל לבצע את תפקידי החירום הללו הוא חייב בראש ובראשונה להיות זמין ולהציע שירותים באזור והוא גם צריך להיות מומחה בביצוע הכי מהיר והכי זריז של העבודה כי במקרי חירום, כל שניה עלולה להיות קריטית ממש להצלת חיי אדם.

מחיר שירותי מנעולן חירום

המחיר של מנעולן בעתות חירום עשוי להיות גבוה יותר מהסטנדרט זאת בשל שעות העבודה השמורות לא פעם למקרים אלו. מעבר לכך, לא אמור המחיר להיות יקר יותר עבור שירות אשר ניתן בשעות העבודה הרגילות.

המחירים לעבודות של המנעולן בשעות לילה עומדים על בין 50% עד 100% יותר מהמחיר הרגיל.

מחירון לעבודות של מנעולן חירום :

 

ביקור חירום של מנעולן כ – 250 ₪ בשעות היום ₪500 בשעות הלילה
פריצת דלת הבית כ – 300 ₪ בשעות היום ₪500 בשעות הלילה
פריצה של דלת מכונית כ – 320 ₪ בשעות היום ₪600 בשעות הלילה
פריצה של כספת כ – 400 ₪ בשעות היום ₪600 בשעות הלילה
פריצה של דלת חכמה כ – 370 ₪ בשעות היום ₪700 בשעות הלילה

 

איך לבחור מנעולן חירום?

חשוב לזכור גם כאשר נמצאים בסיטואציה הזו שבה אנחנו לכודים בתוך הבית או מחוצה לה, המכונית לא נפתחת או הכספת לא מגיבה לניסיונות שלנו, אל לנו להיכנס ללחץ מיותר. הלחץ עשוי לגרום לנו לפעול שלא בצורה חכמה כאשר לא נשים לב למחיר שידרשו מאתנו, לא נקפיד על המקצועיות של בעל המקצוע כי כל מטרתנו תהיה להגיע לפתרון כמה שיותר מהר ולא משנה באיזה מחיר. אסור לפעול בנמהרות כי לעיתים יהיה מי שינצל את חוסר האונים שלנו ויעשה עלינו קופה ממש שלא ביושר.

על כן, לפני שפונים אל מנעולן, יש לוודא שלושה דברים.

  1. מדובר באיש מקצוע מומחה לתחום.
  2. המחירים שהוא גובה סבירים.
  3. העבודה היא מקצועית ולא מסבה נזק מיותר לדלת או למנגנון הנעילה.

 

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה