מחירון מנעולן

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

תחום המנעולנות הוא תחום פרוץ למדי. כמעט כל מי שרוצה לעבוד כמנעולן עושה את זה והוא גם לוקח על זה מחירים ככל העולה על רוחו ועל דעתו. בגלל שזה כך, חשוב שאנחנו הלקוחות נהיה מודעים לכך ונדע איך וכיצד לבחור את איש המקצוע בהתאם לצורך.

אז כדי שלא יעבדו עליכם בעיניים, חשוב שתדעו כמה דברים.

מנעולן מורשה מטעם המשטרה – יש חיה כזו?

 יש מנעולנים שגובים מחיר יקר עבור השירות שלהם כאשר יש להם תירוץ המנמק את עניין המחיר. הם טוענים שהם מנעולנים מורשים מטעם המשטרה. אז דבר ראשון חשוב לדעת שאין דבר כזה ואין הסמכה מטעם המשטרה לעבודה כמנעולן. אם אתם מוצאים מנעולן כזה, יש שתי אפשרויות לכך.

או שהוא פשוט עובד עליכם ומוסיף לעצמו סוג של כותרת משכנעת או שהוא קבל תעודת יושר מטעם המשטרה וזו האסמכתא שלו לטענה בה הוא מנופף. אז כאן צריך להבין. כל אזרח שאין לו עבר פלילי יכול לגשת אל המשטרה ולבקש תעודת יושר. זו ממש לא בעיה וזה גם לא אמור לשדרג את השירות של איש המקצוע בכל מה שבא לידי ביטוי במחיר שהוא ידרוש.

בכל מקרה, כל מנעולן אמור להחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה כדי להבטיח לכם עבודה אמינה.

לפני הפריצה חל על המנעולן חובה לוודא מיהו בעל הדירה !

לא משנה מהי הסיטואציה ובאיזה שעה מזעיקים את המנעולן. גם אם הוא עומד מחוץ לבית עם פיג'מה בתואנה שהוא נתקע מחוץ לבית, עדיין חובה על המנעולן לבדוק מיהו בעל הדירה וכי אין פה בקשה פלילית לפרוץ עבור הלקוח בית שאינו שלו. הדרך הכי פשוטה על ידי בדיקת הספח בתעודת הזהות. אם זוהי דירת שכירות, אפשר לפנות אל משכיר הדירה ולבקש ממנו לראות את הספח של תעודת הזהות של שוכר הנכס. אם קרה והלקוח נמצא מחוץ לבית הנעול בלי תעודת זהות, אפשר יהיה להיעזר בשכנים כדי לאמת את זהותו של בעל הדירה.

אולי יעניין אתכם : מנעולן בחולון, מנעולן ברמת גן

מחירון מנעולן 2023

כמה יעלה לכם שירות של מנעולן?

שירות מחיר הערות
מחיר ביקור למנעולן 120 – 250 ₪ 

גם אם לא נעשתה כל פעולה.

תוספת של עד 200% על ביקור בשעות הלילה
מחיר לפריצת דלת טרוקה 150 ₪ עד 250 ש"ח דלת טרוקה אפשר גם לפרוץ לבד בהדרכה קלה מהאינטרנט.
מחיר פריצת מנעול של תיבת דואר 150 ש"ח פריצה של המנעול כולל התקנה של מנעול חדש – 200 ש"ח
מחיר פריצת כספת ביתית פריצת המנעול של הכספת 250 ש"ח פריצה של הכספת והחלפת המנעול 320 ש"ח
מחיר פריצת מנעול לשער כניסה פריצה ללא החלפת צילינדר

250 ש"ח

פריצה כולל החלפה של הצילינדר 350 עד 500 ₪
מחיר החלפת צילינדר לדלת הבית 300-350 ₪ לצילינדר רגיל 450-500 ₪ להחלפת צילינדר בדלת פלדלת

החלפת צילינדר

האמת היא שלא צריך לחכות שהמפתח ייתקע כדי להחליט שהגיע הזמן להחליף את הצילינדר. אם אתם רואים שהצילינדר כבר עושה לכם בעיות, הוא נתקע, הוא לא מסתובב כמו שצריך והוא קשה מאוד לנעילה, כדאי שתחליפו אותו בהקדם.

בעזרת מנעולן תוכלו לבצע את העבודה באופן מהיר ויעיל.

יש מצבים רבים אחרים אשר בהם חשוב יהיה להחליף את הצילינדר. כמו למשל בעת מעבר דירה, כדי לוודא שלא נשאר עותק כלשהו של המפתח במקום כזה או אחר.

לאחר פריצה – אם פרצו לכם בבית או שאתם ביצעתם את הפריצה בעזרת איש מקצוע, לרוב הצילינדר כבר לא יהיה במצב תקין ויהיה עליכם להחליף את הצילינדר באחר.

כשהמפתח נשבר בתוך הצילינדר – הכי פשוט והכי קל זה להחליף את הצילינדר לחדש.

לא כל מקרה בהכרח מחייב בקריאה למנעולן או פורץ, צירפנו לכם כתבה שתעזור לכם להבין יותר בנושא : איך פורצים מנעול – https://igl-lock.co.il

צירפנו לכם סרטון קצר בנושא :

פריצת כספות 

אם יש לכם כספת בבית אך איבדתם את המפתח שלה, שכחתם את הקוד שלה או שאתם סתם כך לא מצליחים לפתוח אותה, המנעולן יהיה זה שיוכל להושיע אתכם. הוא יגיע עם ארגז הכלים שלו ותוך זמן קצר הכספת תהיה פתוחה לרווחה.

בפריצת כספות עשויות להיות כל מיני תקלות או בעיות. אם היא כספת מכאנית הרי שפורץ מנעולים ינקוט באותן השיטות כמו בכל פריצה של מנעול. אך גם אם מדובר בכספת דיגיטלית, יוכל המנעולן להתגבר על הבעיה ולפרוץ את הכספת אך ורק בתנאי שהוא איש מקצוע מיומן.

פריצת מנעול חכם

העולם שלנו הולך ומתחכם ומנגנוני הנעילה שמשתדרגים גם כן הופכים את החיים שלנו לבטוחים יותר מצד אחד אך למורכבים יותר מצד שני כאשר אנחנו נמצאים בסיטואציה אשר בה אנחנו זקוקים לשירות של פריצת המנעול אנחנו לא באמת יודעים איך להתמודד עם הבעיה. העניין הוא שגם לא כל המנעולנים באמת יודעים איך להתנהג עם כל סוג של מנעול וכיצד לפתור כל סוג של בעיה שיש לנו עם מנעול חכם. אז כאן חשוב לפנות אל איש מקצוע מומחה לתחום שאכן יש לו היכרות עם כל סוגי המנעולים והוא יודע איך וכיצד לפתור את הבעיה של כל אחד מהנעולים גם אלו החכמים והמשודרגים.

 

 

 

 

התקנת עינית, החלפת מנגנון נעילה או התקנת מערכות אבטחה

למעשה יש למנעולן עוד כמה וכמה תפקידים מלבד עבודות פריצה. הוא איש המקצוע שאתם צריכים כאשר אתם רוצים להתקין מנגנון נעילה חדש או שאתם רוצים מערכת אבטחה לבית שלכם. הוא גם זה שיפתור לכם את הבעיות השונות שנוצרו בעינית, בקודן, בכספת, במעגל הסגור או בכל מה שקשור למנגנוני הנעילה של הבית, הרכב או הכספת.

בוחרים את המנעולן

ברור שהעבודה של המנעולן היא עבודה המחייבת אמינות מאוד גבוהה. אנחנו לא יכולים ולא רוצים להפקיד את הבית, הרכב או הכספת לידיים לא אמינות. כדי להבטיח כי אכן הגענו אל איש המקצוע הנכון, חשוב שנעשה שיעורי בית ונבדוק ונברר על אודות המנעולן אליו אנחנו רוצים לפנות. הבירורים הללו עשויים בהחלט להועיל בכך שנגיע בסופו של דבר אל איש מקצוע מומחה אשר עליו אפשר לסמוך בעיניים עצומות.

חשוב לברר כי המנעולן הוא אדם ישר ואמין, כזה שגם המשטרה מעידה עליו שהוא אדם חלק ללא רבב ואין כל עבר פלילי. רק אם אכן בדקתם את כל זה, תוכלו להתקדם הלאה ולשכור את שירותיו של המנעולן.

מחפשים מנעולן אמין ? נשמח לעמוד לשירותכם באופן מיידי ! לחצו למעבר לעמוד הבית ולקבלת פרטים נוספים.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה