מנעולן במרכז

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

מנעולנים מומלצים במרכז

בחרו את העיר/אזור בו תרצו לקבל שירות מנעולן מומלץ יצאת צדיק

מנעולן במרכז שמגיע  SOS 

להזמנת מנעולן SOS במרכז | חייגו – IGL מנעולנות 077-8038672 

נתקעתם מחוץ לבית והדלת נעולה? הגעתם לרכב אך הוא לא נפתח? ילדים לכודים באוטו? אתם זקוקים לשירות של מנעולן מומחה שיפרוץ עבורכם את המנעול וכמה שיותר מהר. כאן בדיוק השירות שלנו. אנחנו מציעים מנעולן במרכז עם זמינות גבוהה ומידית. זאת כדי שלא תמצאו את עצמכם מחוץ לדלת יותר מידי זמן.

איזה שירותים מספק מנעולן במרכז?

השירות של מנעולן במרכז כולל שירותי פריצה של מנעולים, פריצה של כלי רכב, פתיחת כספות ולמעשה כל מה שעשוי לקרות עם מנעולים. המנעולן גם יתקין לכם מנעולים חדשים, הוא יהיה אחראי על התקנת מערכות אבטחה ולמעשה יספק לכם את המענה המלא בכל מה שקשור לבטיחות הבית, הרכב והרכוש.

השירותים הניתנים על ידי מנעולן כוללים:

 • התקנת מנעולים: מנעולן יכול להתקין מגוון מנעולים – בריחים, מנעולים אלקטרוניים ומנעולים חכמים. הוא יכול לייעץ על סוג המנעול הטוב ביותר עבור צרכים ספציפיים, ויכול להתקין אותו כדי להבטיח שהוא פועל כהלכה.
 • תיקון מנעול: אם מנעול פגום או לא תקין, מנעולן יכול לתקן אותו. זה יכול להיות כרוך בתיקון או החלפה של מנגנון הנעילה, החלפת חלק שחוק או שבור, או שימון המנעול.
 • שכפול מפתחות: מנעולן יכול לשכפל מפתחות חדשים לסוגי מנעולים שונים, כמו מפתחות לבית, מפתחות לרכב ועוד. כך יהיו לכם מספר עותקים של מפתח לשימושים שונים.
 • שירותי חירום: אם ננעלתם מחוץ לבית, לרכב או למשרד, מנעולן יכול לעזור לכם להיכנס. הוא יכול להשתמש בכלים מיוחדים כדי לפרוץ את המנעול, או להיכנס בדרכים אחרות, כגון הסרת המנעול או בעת הצורך פריצת הדלת.
 • החלפת מנעול: אם אבדו המפתחות, או שרוצים להחליף את המנעול מטעמי אבטחה, מנעולן יכול לשנות את המנעול, כך שיידרש מפתח חדש לפתיחתו. זה כרוך בהחלפת מנגנון הפינים של המנעול, זוהי דרך חסכונית לשנות את המנעול מבלי להחליפו.
 • שירותי כספת: מנעולן יכול להתקין, לתקן ולפתוח כספות, ויכול גם לשנות את הקומבינציה בכספת.

בסך הכל, מנעולן יכול לעזור במגוון רחב של בעיות הקשורות למנעולים ולביטחון, ויכול לספק שירותי חירום וגם שירותים שאינם חירום.

מנעולן במרכז תמונה להמחשה

כמה יעלה מנעולן במרכז? ומה משפיע על המחיר

המחיר של שירותי מנעולן יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים. 

 • סוג השירות: העלות שירותי המנעולן עשויה להשתנות בהתאם לסוג השירות. למשל, שירותי חירום יקרים יותר משירותים רגילים, ועלות התקנת מנעול חדש עשויה להיות גבוהה יותר מתיקון מנעול קיים.
 • שעה ביום: אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן מחוץ לשעות העבודה הרגילות, כמו בסופי שבוע או מאוחר בלילה, ייתכן שתצטרכו לשלם תעריף גבוה יותר.
 • מורכבות העבודה: עלות השירות יכולה להיות תלויה במורכבות העבודה. לדוגמה, מפתוח מחדש של מנעול (הליך לביצוע שינויים בצילינדר המנעול לשם התאמתו למפתח חדש) זול יותר מהתקנת מנעול חדש.
 • סוג המנעול: יכול להשפיע על העלות; התקנה ותיקון מנעולים עם אבטחה גבוהה ומנעולים חכמים, למשל, יקרים יותר מאשר במנעולים סטנדרטיים.
 • מותג המנעול: מותגים מסוימים יקרים יותר מאחרים, ומחיר חלקי החילוף עלולים גם הם להשתנות.

חשוב לקבל הערכה והצעת מחיר ממנעולן לפני ביצוע כל עבודה, כדי שתהיה לכם הבנה ברורה של העלויות. 

תוך כמה זמן אמור להגיע מנעולן במרכז?

להזמנת מנעולן SOS במרכז | חייגו – IGL מנעולנות 077-8038672 

ברוב המקרים, כאשר אנשים מזמינים שירות כזה של מנעולן במיוחד אם מדובר במקרה בו הם צריכים שירותי פריצה, הם לרוב לחוצים מאוד וזקוקים לשירות באופן מידי. במיוחד אם מדובר במקרי חירום כמו ילד שננעל בבית או רכב שאי אפשר לפתוח אותו וכן הלאה.

שלא לדבר על מקרים חמורים עוד יותר של תאונות דרכים ואנשים לכודים, בית עולה באש ודלת שהתעוותה ואינה נפתחת וכן הלאה.

הדבר הכי חשוב במקרים מעין אלו זו מהירת ההגעה של איש המקצוע. אנחנו רוצים למצוא את עצמנו כמה שיותר מהר עם דלת פתוחה או פרוצה ולא משנה באיזו צורה.

אז כאשר מדובר בשירות שלנו – מנעולן במרכז – אתם אכן תוכלו ליהנות משירות מהיר ויעיל במיוחד כאשר תוך דקות ספורות מרגע הקריאה אנחנו נהיה אצלכם ונבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

אולי יעניין אותך: מנעולן בתל אביב | מנעולן בראשון לציון

איך לבחור מנעולן במרכז?

חשוב לדעת. כשבאים לבחור שירות של מנעולן במרכז, אי אפשר לבחור אותו סתם כך רק בהתחשב במהירות ההגעה שלו. יש לזכור כי מנעולן חייב להיות איש מקצוע מומחה, הוא צריך להכיר היטב את העבודה והוא גם חייב להיות אדם אמין. על כן, אם לא מדובר במקרה חירום שבו נצטרך מנעולן SOS ( מדובר על הצלת חיים ואין זמן לבירורים) חשוב שתשימו לב לדברים הבאים –

 • מקצועיות – חשוב לבדוק כי מדובר באיש מקצוע מומחה שיש לו היכרות עם כל המנגנונים הקיימים ועם מערכות האבטחה השונות. כדי להצליח לפרוץ דלת טרוקה או רכב שננעל, יש צורך בניסיון, ידע, מקצועיות והיכרות עם המנעולים השונים. רק כך אפשר ליהנות מעבודה מקצועית ויעילה.
 • כלים מתאימים – כדי לפרוץ מנעול צריך כלים מתאימים. לא כל מי שמצהיר על עצמו שהוא מנעולן הוא אכן כזה שיש לו את ארגז הכלים הנחוץ. חשוב לבדוק כי מדובר באיש מקצוע שהוא אכן מצויד בכל מה שצריך והוא יכול להבטיח עבודה מקצועית מדויקת ויעילה.
 • בלי נזקים מיותרים – המנעולן אמור לנסות לפרוץ את המנעול מבלי לגרום לנזקים מיותרים למנעול או לדלת. לא תמיד זה אכן יוכל להתבצע אך ככל שיהיה זה מנעולן מומחה הרי שבהתאם לסיטואציה הוא יוכל להתאמץ ולשמור על תקינות הדלת ולאחר הפריצה הוא יסדר מחדש את הטעון תיקון.
 • אמינות – הדבר הבסיסי והחשוב ביותר זו רמת האמינות של איש המקצוע. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם לאחר השירות סובלים מגניבות בבית, מגניבת הרכב, הכספת או כל רכוש פרטי שלכם שנחשף לעיני מנעולן שרלטן שאינו אמין.

כדי להבטיח אמינות של המנעולן, בררו עליו קודם כל וכן תמיד תוכלו לבקש לראות תעודת יושר שהמנעולן אמור להחזיק ברשותו אשר בלעדיו אין לו אפשרות להיות מנעולן מורשה.

למה לבחור ב IGL מנעולנות כשאתם צריכים מנעולן במרכז

IGLlock הוא הבחירה האידיאלית כאשר צריך מנעולן אמין. עם ניסיון של שנים בענף. אנו מתגאים במתן שירותי מנעולנות מהירים, יעילים ומקצועיים ללקוחות פרטיים ומסחריים כאחד. אנו מבינים שלהינעל מחוץ לבית או למשרד, או להתמודד עם מנעול שבור, זו יכולה להיות חוויה מתסכלת, וזו הסיבה שאנחנו זמינים 24/7 כדי לסייע לכם. צוות המנעולנים המיומנים שלנו מצויד בכלים ובטכנולוגיה העדכניים ביותר לטיפול בכל מקרה חירום של מנעולן במהירות וביעילות.

בין אם אתם זקוקים להתקנת מנעול חדש, תיקון מנעולים, שכפול מפתחות או כל שירות מנעולן אחר, אנו נותנים עדיפות לשביעות רצון הלקוחות ותמיד שואפים לספק את השירות הטוב ביותר האפשרי במחיר סביר. לכן, אם אתם מחפשים שירות מנעולן אמין ומקצועי, בחרו במנעולן IGL ותחוו שקט נפשי בידיעה שהביטחון שלכם בידיים טובות.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה