תיקון דלתות

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

הדלתות הן חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנחנו לא תמיד זוכרים להכיר להם טובה על הבטיחות, על הביטחון, על הפרטיות ועל הנוחיות שהן מעניקות לנו. מתי אנחנו נזכרים בכל זה? כאשר יש תקלה עם הדלת. היא לא נסגרת, היא לא ננעלת, היא נתקעת או כל בעיה אחרת המונעת ממנה למלא את התפקיד שלה.

אז גם אם קרה והדלת נתקעה מכל סיבה שהיא, יש הרבה מה לעשות. בעזרת אנשי מקצוע תוכלו בקלות לפתור את הבעיה ולהחזיר את הדלת שתשוב לנוע על צירה ולשרת אתכם היטב.

תיקון דלתות במהירות וללא נזק

כשאתם זקוקים לשירות כזה של פתיחת דלת שנטרקה, אתם רוצים שזה ייעשה במהירות בלי שיהיה עליכם להמתין לשם כך זמן ארוך.

אתם רוצים ליהנות מעבודה מקצועית שלא תותיר נזקים בדלת שלכם כדי שתוכלו לשוב מיד לשגרה ולאחר הפריצה הכול יהיה מיד כמו שהיה קודם.

זה בדיוק מה שאנחנו מציעים. שירות מקצועי ויעיל שיבטיח לכם גם הגעה מהירה ופתרון מהיר ומקצועי וגם הבטחה לכך שהתיקון ייעשה באופן הכי יעיל עם מינימום נזקים לדלת שלכם.

תיקון דלתות אלומיניום, תיקון דלתות כניסה ולמעשה כל סוגי התיקונים לכל סוגי הדלתות.

מחירון תיקון דלתות

סוג מחיר
תיקון דלת פלדלת – תיקון קל ופשוט 340 ₪
תיקון דלת כניסה מורכבת 780 ₪
תיקונים סטנדרטיים בדלת כניסה 770 ₪
תיקון דלת פנימית 430 ₪
תיקון מורכב בדלת פנימית 770 ₪
תיקון סטנדרטי בדלת פנימית 630 ₪
תיקון דלתות פנדור 410 ₪
התקנה של שתי דלתות פלדלת 5501 ₪
שירותי תיקון לדלתות מורכבות 2800 ₪

מה כלול בשירותי תיקון דלתות?

תיקון דלתות זה אחד מהשירותים שהמנעולן מציע ומבצע. פורץ מנעולים הוא לא רק איש מקצוע שפותח מנעולים שהאדם הפשוט לא יודע להתמודד אתו.

פורץ מנעולים הוא למעשה גם פורץ דלתות במצבים אשר בהם המנעול נשבר או נפרץ והדלת נפגעה גם בחלקיה האחרים. כמו למשל הצילינדר, הצירים, המשקופים וכן הלאה.

מתפקידו של המנעולן לתקן את כל התקלות בדלת כאשר במקרים רבים הוא יתבקש גם לבצע תיקון דלתות פלדלת, תיקוני שריטות, שיפוצים של דלת, החלפת משקופים, התקנת מנעולים חדשים וכן הלאה.

אפשר לציין את התקלות המוכרות והנפוצות ביותר המגיעות ותר מכל תקלה אחרת אל שעריו של המנעולן.

התקלות השכיחות הן –

  • יציאה של הדלת מאיזון – דבר כזה עשוי לקרות בעקבות טריקה עוצמתית של הדלת או בשל תזוזה בתשתיות הבניין או הקומה. העבודה של החזרת הדלת לאיזון תיעשה בעזרת מנעולן מומחה המכיר את הבעיה ואת פתרונה.
  • בעיה עם הצילינדר – הבית של המפתח והמנעול זהו הצילינדר כאשר ישנה בעיה בצילינדר, תהיה בעיה בפתיחה או סגירה של הדלת, נעילה ושחרור לש המפתח וכן הלאה.
  • תקלות במנגנון של דלת – בלאי טבעי, חלודה, לכלוך, נזקים, התיישנות כל אלו ועוד עשויים להשפיע על המנגנון של הדלת ולתקלות שונות. במיוחד כאשר מדובר בדלתות חכמות הפועלות עם שבב וקודן המותקן על גביו. דלתות אלו מחייבות טיפול עדין ורגיש וכל בעיה מחייבת עבודה מקצועית.
  • יישור הדלת – תיקון דלתות כולל גם חיתוך של הדלת במקרה והיא ארוכה מידי והיא שורטת את הרצפה.

המנעולן מצויד בכל הכלים על מנת לבצע את כל המשימות בצורה מדויקת, מקצועית ואחראית.

תיקון דלתות

איך לבחור מתקן דלתות מוסמך ואמין?

תיקון דלתות זה לא תמיד סיפור גדול. לא שווה להשלים עם דלתות בעיתיות ולא לטפל בהם כאשר עולה צורך. עם זאת חשוב לזכור כי רק תיקון שייעשה בצורה מקצועית על ידי מתקין דלתות מקצועי, זהו תיקון שיוכיח את עצמו ויעניק את המענה הרצוי.

אם מדובר בדלת כניסה חשוב לזכור כי מדובר בפריט שנועד להעניק לנו תחושת ביטחון כאשר הדלת גם אחראית על הרושם החיצוני שהאורחים שלנו יקבלו על הבית עוד בטרם תיפתח עבורם הדלת. מסיבה זו חשוב להקפיד על תיקון שייעשה בצורה מקצועית תוך שמירה מלאה על האסתטיקה.

אילו סוגי דלתות ניתן לתקן?

יש סוגים שונים של דלתות. יש את דלתות הפנים ויש את דלתות החוץ. יש דלתות כניסה לבית ויש דלתות לעסק שבאים עם תריס גלילה או לחילופין מנעול תעשייתי. יש דלתות עץ ויש דלתות מתכת. בקיצור המגוון גדול והאפשרויות רבות. מה שבהחלט מציב אתגר לא פשוט עבור המנעולנים כאשר הם חייבים לגלות בקיאות בכל סוגי הדלתות וכל סוגי המנעולים.

למעשה אין דלת שאי אפשר לשפר ולתקן. אם ישנה בעיה בדלת ולא משנה מהי הבעיה, בצילינדר או במשקוף, במנעול או בחיבור. בכל בעיה שלא תהיה, למנעולן פתרונים.

אנחנו מציעים שירותי תיקונים לכל הדלתות מכל הסוגים.

  • דלתות רב בריח
  • דלתות חדר ממד
  • דלתות פנדור
  • דלתות אלומיניום
  • ועוד ועוד.

תיקון דלתות

איך לשמור שהדלת לא תקלקל?

אז האם יש לנו מה לעשות כדי שהדלתות שלנו תישמרנה היטב ולא תתקלקלנה? בהחלט.

הדלת היא מוצר עדין. אנחנו לא תמיד זוכרים את זה. חשוב להבין כי חלקיה השונים של הדלת כמו מנגנון הנעילה, הלשונית של הצילינדר וכך גם הקודן אם ישנו על כל התשתיות שלו, הם רכיבים שעשויים להתקלקל בעקבות שימוש ממושך או כזה שאינו זהיר.

כדי שהדלת לא תתקלקל, חשוב לנעול בזהירות את הדלת, לא לטרוק אותה בכוח, אם היא מתחילה לחרוק, לשמן את הצירים שלה ולדאוג תמיד לכך כי כל קלקול או תקלה בדלת יטופלו על ידי אנשי מקצוע מומחים לתחום שיכולים להעניק לדלת את הטיפול הכי מתאים והכי נכון.

תיקון דלתות – לשונית דלת תקועה

יש מקרים אשר בהם הלשונית של הדלת נתקעת והיא מסרבת להשתחרר. אפשר לנסות להחזיר אותה באופן עצמאי. התיקון של הלשונית נעשית על ידי החזרה של הלשונית ותשתחרר מהכיס שנמצא במשקוף.

התיקון נעשה בעזרת קלף פריצה. זה יכול להיעשות על ידי כל חפץ דק וקשיח שיוכל לחדור למקום ולשחרר את הלשונית.

ראו גם: איך לפרוץ מנעול?

תיקון דלתות – החלפת צילנידר

אחד מהתיקונים הנפוצים ביותר זוהי החלפה של צילינדר. מדובר בפעולה שהיא לכאורה פשוטה וקלה אך אם היא תיעשה בצורה שאינה מקצועית הרי שייגרם נזק חמור לדלת מה שיחייב ביצוע של תיקונים יקרים.

חשוב לבחור איש מקצוע בהתאם לסוג הדלת כדי להבטיח כי אכן התיקון ייעשה כמו שצריך.

תיקון דלתות – מפתח לא מסתובב בדלת

המפתח יש לו תפקיד חשוב במיוחד בכל דלת. עם זאת, בדור אשר בו נעשה שימוש רב בקודנים מכאניים וחשמליים, המפתח נעשה כמעט מיותר ולא שימושי. מה שמוביל לכך שחור המנעול צובר אבק ולכלוך מה שגורם לתקיעה של המפתח בחור המנעול ולקושי בסיבוב המפתח בעת הצורך.

הדבר החשוב ביותר זה למנוע מצב כזה על ידי שימוש מידי פעם במפתח. כלומר נעיצה של המפתח בחור וסיבוב שלו, דבר נוסף שחשוב לעשות זה שימון של חור המנעול. השימון מנקה את החור ומאפשר שימוש קל ונוח במפתח.

במקרה ואלו לא הועילו, אין לנסות לסובב בכוח את המפתח. סיבוב בכוח עשוי לשבור את המפתח בתוך החור ולחייב תיקון מורכב. הדבר הכי נכון הוא לפנות אל מנעולן מקצועי לשם כך כדי שישחרר את המפתח.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מנעולן יצאת צדיק בחולון.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה