פריצת דלתות

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

מצאתם את עצמכם תקועים מחוץ לבית, בתוך חדר בבית או בתוך השירותים? לא נעים בכלל. 

דבר ראשון חשוב שלא להיכנס לפאניקה. לרבו הבעיות יש פתרונות ולא ממש מורכבות.

יש מקרים רבים אשר בהם תוכלו בקלות לפתוח את הדלת באמצעות מספר פעולות קלות ופשוטות. אם תסתבכו עם זה, אתם יכולים תמיד לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי של מנעולן מומחה. הוא זה שיפתח עבורכם את הדלת במהירות, ביעילות ותוך זמן קצר ממש.

פריצת דלת שנטרקה

דלת שנטרקה היא דלת שנסגרה מבלי לשים לב, היא לא נעולה אך היא טרוקה במצב כזה שאתם לא מצליחים לפתוח אותה. את הדלת הטרוקה אתם יכולים לנסות לפרוץ בכוחות עצמכם גם במקרים אשר בהם יש מפתח נעוץ בחור המנעול. יש פתרונות שונים שעשויים לסייע לכם בפריצה עצמאית של הדלת. כדאי לחפש באינטרנט ולראות את האפשרויות השונות. ברור שאם תראו שהסתבכתם, יש לכם את האפשרות להזמין מנעולן שיעשה עבורכם את העבודה בעלות של כ – 150 עד 250 ₪.

במיוחד בשבילך : מחירון מנעולן 2022

פריצה של דלת כניסה

דלתות הכניסה הן דלתות מורכבות יותר מדלתות הפנים שיש לנו בבית. ברוב המקרים יש בהם שני חלקים. יש את מנעול הדלת שמחזיק את הבריחים ויש את הצילינדר שבו מכניסים את המפתח. כאשר דלת הכניסה נתקעת יש לבחון מה בעצם קרה פה ומהי התקלה. השירות לפריצת דלתות יסייע לכם להגיע לפתרון המלא.

הבעיות האפשריות כוללות –

  1. מפתח שלא נכנס אל הצילינדר – עשוי לקרות שהמפתח לא נכנס לצילינדר או שהוא נכנס אבל לא מסתובב כלל.

הבעיה היא בדרך כלל המפתח. מה שצריך זה פשוט לנסות עם מפתח אחר שהוא לא שחוק, לא עקום ולא הרוס.

אם גם זה לא ילך, המנעולן יוכל לפרוץ את הדלת בשיטות המיוחדות שלו שזה 'דגדוג' או קידוח. בשיטת הדגדוג לא תצטרכו להחליף את הצילינדר אחר כך אך לא תמיד זה יהיה אפשרי וגם אם כן, לא כל מנעולן אכן מכיר את השיטה ויודע ליישם אותה בצורה מקצועית. המלצה שלנו, בחרו מנעולן מקצוען ואף בקשו ממנו לנסות קודם כל בשיטת הדגדוג לפני שיפנה ל'קידוח'.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  2. מפתח שנכנס לצילינדר אך אי אפשר לסובב אותו בפנים –

במקרה כזה המנעול הוא כנראה הבעייתי. קורה לפעמים שאחד מהבריחים של הדלת, העליון, התחתון או הצידי, נתקעים בתוך המשקוף בשל שחיקה או לכלוך שהצטברו והם פשוט לא חוזרים למקום. במקרה כזה יהיה על המנעולן לקדוח בדלת על מנת להחזיר את הבריח למקום. פעולה כזו מוציאה את הבריח מכלל שימוש. יש מצבים אשר בהם הבעיה היא מנעול שנשחק. במקרה כזה לא יהיה מנוס מהחלפה של המנעול כולו לאחר שהמנעולן יפרוץ אותו.

  3. מפתח נשבר בתוך הדלת –

יש מקרים אשר בהם המפתח הוא כבר כל כך שחוק עד שהוא נתקע בתוך הדל ונשבר לאור ניסיונות הפתיחה. חילוץ המפתח עשוי להיות בעייתי וכמעט בלתי אפשרי עבור אנשים בלתי מקצועיים. במקרה כזה חשוב להניח לדלת ולא לנסות לסובב את המנעול. מה שיקשה על חילוץ המפתח על ידי המנעולן ויאלץ אותו לפרוץ את הדלת ובכך לאלץ אתכם להחליף את כל הצילינדר. 

יש כמובן להזמין מנעולן מומחה שיחלץ את המפתח הבעייתי.

פריצה של דלתות פנים

דלתות פנים הם ברוב המקרים דלתות בלי צילינדר עם מנעולים מותקנים. ישנן שלוש תקלות נפוצות במנעולים הללו.

  1. לשונית שנשברת
  2. מנעול מגנטי שנתקע
  3. ידית נפולה
  4. *בדלתות עם צילינדר, התקלות יכולות להיות כפי שמנינו לעיל בדלתות הכניסה.

 

הטיפול בלשונית שוברה שמתנתקת מהדלת ונתקעת בתוך המשקוף כולל פריצה של הדלת והחלפה של כל המנעול. 

במנעול מגנטי שנתקע הפריצה אינה מסובכת אך היות הדלתות עם המנגנונים המגנטיים הן עדינות יחסית, הנרי שחשוב לבדוק מה המצב של המנגנון כולו. אם הוא כבר הרוס, הרי שהתקלה תחזור על עצמה שוב בהמשך מה שיוביל להמלצה להחליף את כל המנעול כולו.

במקרה של ידית נפולה שהתנתקה מהמנעול הרי שיהיה צורך לפרוץ את הדלת ולהחליף את המנעול. היות והידית מחוברת ישירות אל המנעול.

פריצה של מנעול כספת

ישנם מנגנונים שונים של מנעולים לכספת. כל מנעול יש לו את הטכניקה הייחודית שלו. חשוב להבין שטיפול במנעול של כספת שנתקע עשוי להיות מורכב ובעייתי. ככל שהמנעול מתוכם יותר הרי שהפריצה שלו תהפוך לבעייתית יותר. עם זאת, ברגע שתפנו אל איש מקצוע מומחה לתחום המנעולנות, אתם בהחלט יכולים להיות רוגעים כי המנעול ייפתח בצורה הכי יעילה ועם הכי פחות נזקים.

לעיתים הבעיה היא המפתח ובמקרים אחרים זה הקוד הסודי של הכספת. 

חשוב שתדעו כי רק מנעולן מומחה לתחום הוא זה שאכן ידע להתמודד עם כל סוג של בעיה בצורה הכי מהירה והכי יעילה.

– מחפש פורץ כספות ? לחץ כאן. בנוסף אולי יעניין אותך : איך לפרוץ מנעול, פריצת דלת פנים.

פריצה של המנעול בתיבת הדואר

אם איבדתם את המפתח של תיבת הדואר או שסתם כך המפתח לא ננעץ בחור המנעול, הפריצה תהיה פשוטה למדי. בעזרת מקדח או כל כלי פריצה אחר המנעול ישתחרר.

יכול לעזור לך : איך לפרוץ מנעול

לפני שמזמינים מנעולן

אז הבנתם עד כמה חשובה העבודה של המנעולן ועד כמה הוא זה שיוכל להושיע אתכם במקרים אשר בהם אתם עומדים מול הדלת הנעולה. יחד עם זאת, חשוב תמיד לשמור על קור רוח, גם אם אתם מאוד לחוצים וממש רוצים לראות את עצמכם אחרי כל הסיפור הזה. בבחירת המנעולן אתם חייבים לשים לב לשלושה פרמטרים :

  1. המנעולן חייב להיות אדם מקצועי שיוכל לפתור עבורכם כל סוג של בעיה.

 

    2. המנעולן חייב להיות איש מקצוע אמין וכזה שתוכלו להיות רגועים כאשר אתם מפקידים בידיו את העבודה שזה כולל לעיתים גישה אל הכספת או אל כל               הרכוש שיש לכם בבית.

    3. המנעולן צריך להיות זמין באזור שלכם, כדי שיוכל להבטיח לכם הגעה מהירה.

חשוב לברר על המנעולן ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים על מנת לברר את כל הסעיפים הנ"ל. מעבר לכך, אם אתם רוצים להיות רגועים לגמרי לגבי האמינות של המנעולן, בקשו ממנו שיציג בפניכם את תעודת היושר שלו מטעם המשטרה. רק מי שיש לו תעודת יושר שמעידה כי אין לא כל עבר פלילי וכל עברו צח כשלג, הוא זה שיוכל לעבוד כמנעולן.

כדאי שתדעו

המנעולן חייב לוודא לפני שהוא פורץ את הבית או את הרכב שלכם, כי הוא אכן משרת פה לקוח ישר ותמים. כלומר שיהיה עליכם להוכיח לו בעלות על הבית או הרכב שבקשתם שיפרוץ עבורכם. על כן יהיה עליכם להציג את תעודת הזהות שלכם עם הספח בו מצוין כי אכן אתם הבעלים של הבית או הנכס.

אם קרה ונתקעתם בפיג'מה מחוץ לבית ואין עליכם כל תעודה מזהה, תוכלו להיעזר בשכנים ולבקש מהם שיזהו אתכם בפני המנעולן.

במקרים של בית בו אתם מתגוררים בשכירות, תוכלו לבקש מהמשכיר שלכם יאמת את זהותכם מול המנעולן.

מובן שכל זה נכון במצבים רגילים אך במצבי חירום של תאונות ולכודים בתוך הרכב או בתוך הבית, אין מקום לשאלות והתלבטויות והפריצה תיעשה במהירות כדי להציל חיי אדם.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה