פורץ מנעולים

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

יש היום מנעולים מסוגים רבים ומתקדמים במיוחד. בין אם מדובר במנעולים לבית ובין אם אלו מנעולים לכלי רכב או לכספות. מה שמוביל לכך שכאשר עולה הצורך בפריצת מנעולים, יש להיעזר באנשי מקצוע מומחים במיוחד אשר אלו ייטיבו לפרוץ את המנעול בצורה הכי מהירה, הכי מקצועית ובלי שייגרם נזק חמור מידי למנעול.

ברוב המקרים אם פונים אל פורץ מנעולים מיומן ומקצועי שיש לו את כל הידע הנדרש וגם את כל הציוד הנדרש, הרי שהפורץ יצליח לעשות את הדבר תוך חצי שעה לכל היותר.

איך פורצים מנעול?

כאשר נתקעים בסיטואציה כזו אשר בו עולה הצורך בשירות כזה של פריצת מנעולים, התחושה עלולה להיות מלחיצה מאוד. במיוחד אם מדובר במצב אשר בו יש לכודים בתוך רכב שנפגע או תינוק שנשכח ברכב ועוברי אורח מזהים את המצוקה שלו, או לחילופין אנשים תקועים בתוך בית שעולה באש, בכל המצבים הללו התחושה היא מאוד מלחיצה והפריצה חייבת להיות מידית, היות ומדובר למעשה במצב של פיקוח נפש כאשר כל דקה עלולה להיות הרת גורל.

עם זאת יש סיטואציות פחות קריטיות כאשר לא בוער לפרוץ את המנעול התקול. כמו למשל כספת שננעלה או חדר שלא מצליחים לפתוח אותו אך אין בו צורך מידי.

אז איך לפרוץ מנעול? ברור שככל שרמת הדחיפות תעלה הטיפול במנעול ייעשה מהר יותר כך שפחות אפשר יהיה לשים דגש על שמירה על שלמות המנעול במהלך הפעולה. עם זאת, כאשר העבודה תיעשה על ידי איש מקצוע מומחה הרי שגם בפריצה שתיעשה תחת לחץ ובמהירות גבוהה, עדיין אפשר יהיה להיות רגועים כי הפריצה תיעשה באופן זהיר תוך מינימום נזקים.

ראו גם: מנעולן רכב.

פורץ מנעולים – איך לבחור?

אז הבנתם שיש כמה וכמה סיטואציות אשר בהם עולה צורך בשירות כזה של פריצת מנעולים. הבחירה במנעולן תיעשה בהתאם לרמת הדחיפות והצורך בשירות הזה. כי לפני הכול חובה להתייחס למצבים שבהם כל דקה היא קריטית.

במצבים אלו אין באמת זמן לברור ולבחור יותר מידי את איש המקצוע. המטרה היא להגיע לחילוץ הכי מהיר. אך כאשר יש את השהות ואת הזמן לבדוק ולברור את איש השירות, ברור שצריך לבדוק היטב האם מדובר באדם שיהיה מסוגל לעשות את העבודה בלי לפגוע במנעול וכן יבטיח ביצוע מהיר במינימום זמן.

האמינות של המנעולן

מעבר לכל הפרמטרים הללו חשוב לדעת כי הדבר הכי חשוב הוא לבדוק כי למנעולן יש תעודת יושר מטעם המשטרה וכי אין לו כל עבר פלילי. אחרי הכול אתם מפקידים בידי המנעולן את הדברים הכי יקרים לכם. אם זה את הכספת שלכם ואם זה המכונית היקרה שלכם או אפילו כל הבית.

אין לוותר על הבדיקה הזו שתיתן תמונה על המנעולן ויעניק ראש שקט לכל אורך השירות של בעל המקצוע.

חשוב לזכור כי ברבים מהמקרים המנעולן הוא זה שיחליף את הקוד של הכספת או יתקין את המנעול החדש ואם לא יהיה אדם ישר, הרי שהחשש הזה שמא הוא יעשה שימוש בידע או במפתח תמיד יהיה שם.

פורץ מנעולים - אמינות של מנעולן

אילו סוגים מנעולים קיימים?

יש סוגים שונים של מנעולים, במיוחד כיום כאשר ההתפתחות בכל תחום האבטחה נרחבת במיוחד. יש את המנעולים הדיגיטליים ויש את הקודנים המכאניים ויש כמובן את מערכות הנעילה המסורתיות שרק הולכות ונעשות מתוחכמות ומשוכללות יותר ויותר.

לכל סוג של נעילה יש את הטכניקה המתאימה לפריצה שלה. לא כל מנעולן יכול להתמודד עם כל סוג של מנעול ולא כל פורץ מכיר את המנעולים המתקדמים שמתעדכנים חדשים לבקרים. אז בכל מקרה אשר בו עולה הצורך בשירות של מנעולן, חשוב לבדוק קודם כל כי פניתם אל מנעולן שמכיר את סוג המנעול ואת המנגנון המדובר והוא יצליח לפתור את הבעיה ולפרוץ את המנעול בצורה הכי מהירה והכי מקצועית.

פורץ מנעולים - אילו סוגי מנעולים קיימים?

אילו סוגי מנעולים ניתן לפרוץ?

למעשה כל מנעול ניתן לפריצה. השאלה היא כמה נזקים יישארו לאחר הפריצה. אם מדובר במנעול מכאני הרי שברוב המקרים אפשר יהיה לפרוץ את מנגנון הנעילה וכך לפתוח את הדלת או את הכספת. במקרה של כספת שאי אפשר לפרוץ בו את המנעול, אפשר יהיה לקדוח בכספת עצמה וכך להגיע אל התכולה שלה. אותו הדבר כאשר פורץ דלתות מבצע פריצה של דלת מכל סוג כאשר ברור כי פריצות אלו יובילו לנזקים בלתי הפיכים שיחייבו החלפה של הדלת על כל המערכות שלו.

פריצת מנעולים ללא נזק

פריצת מנעול לא תמיד נגמרת בעצם הפריצה. ברוב רובם של המקרים יש צורך בתיקון או בהחלפה של מנגנון הנעילה. עם זאת, ככל שהעבודה תיעשה בצורה מקצועית יותר הרי שהנזק שייגרם יהיה מזערי ולעיתים כמעט ולא יהיה.

כמו למשל כאשר פורץ כספות מבצע פריצה של כספת דיגיטלית שם כל מה שיידרש הוא אתחול של הסיסמה והחלת סיסמה חדשה.

בדלתות רגילות או בכלי רכב לא תמיד זה יהיה פשוט כל כך במיוחד אם נעשו פעולות אגרסיביות לצורך ביצוע הפריצה.

מחירון פריצת מנעולים

שירותטווח מחירים
פריצת מנעול רכב₪160-240
פריצת מנעול צילינדר₪185-250
פריצת מנעול כספת₪249-300
פריצת מנעול עליון פאבלוק₪199-275
פריצת מנעול לשונית₪170-240

איך לבחור פורץ מנעולים?

כשאנחנו רוצים לענות על השאלה איך לבחור את פורץ המנעולים, חשוב להתייחס קודם כל לשאלה – איך פורצים מנעול. כי הפריצה של מנעול היא פעולה שעשויה להיות מורכבת מאוד וכזו המחייבת עבודה זהירה ועדינה בהתאם לסוג המנעול ולצורת הפריצה הרצויה.

כדי להיות בטוחים כי קבלתם את השירות הכי נכון והכי מקצועי של יצאת צדיק פורץ מנעולים בלי שתמצאו את עצמכם עם נזקים במנעול או בדלת, בחרו בחכמה את איש המקצוע.
עליכם לשים לב לפרמטרים הבאים :

  • שירות מהיר – אדם שזקוק לשירות של מנעולן רוצה אותו מהר ככל האפשר. הוא לא רוצה להמתין זמן רב. על כן חשוב לבחור באיש מקצוע המתגורר בקרבת מקום והוא מסוגל להגיע במהירות המרבית.
  • שירות מקצועי – פריצה עשויה להיות חובבנית אך היא גם יכולה להיות מקצועית תוך מניעת נזקים מיותרים למנגנון המנעול. ברור שאתם רוצים ליהנות משירות הכי מקצועי בלי שייגרמו נזקים למנעול או למערכת שלכם. ברור שחשוב לבדוק היטב מהי הרמה המקצועית של המנעולן.
  • שירות במחיר הגיוני – המנעולנים מודעים לעובדה כי אנשים הזקוקים לשירות שלהם הינם לחוצים על גבול הפאניקה. אז יש כאלה שמנצלים את הלחץ ודורשים מחירים מופקעים עבור השירות. חשוב לשים לב ולא לפנות אל כאלה שמנצלים את ההיסטריה של הלקוח.

פורץ מנעולים - איך לבחור פורץ מנעולים?

אילו שירותים נוספים מספק פורץ מנעולים?

מעבר לפריצה של המנעולים יש לפורץ המנעולים תפקידים נוספים.

הפורץ אמור לחדש את המנעול שניזוק בעקבות הפריצה. הוא גם אמור לתקן מערכות נעילה דיגיטליות לאחר שטיפל בהם. הוא גם אמור להתקין מערכות אזעקה על פי הזמנת הלקוח.

הוא גם ישכפל מתפתחות, ישחרר מפתחות שנתקעו ויעשה את כל הפעולות הקשורות למנגנון הנעילה.

המומחיות והמקצועיות של המנעולן הם אלו שישפיעו בסופו של דבר על יעילות התוצאות ועל השימוש העתידי במנעול.

אילו שירותים נוספים מספק פורץ מנעולים?

לסיכום

אנחנו בחברת IGL מנעולנות מספקים את כל שירותי המנעולנות, פריצת מנעולים ועוד! יש לנו את הכלים החדישים ביותר, השיטות המתקדמות ביותר, המון שנות ניסיון, ומאות לקוחות מרוצים שבזכותם אנחנו נותנים שירות טוב כל פעם מחדש! השאירו פרטים כבר עכשיו או התקשרו ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מנעולן בתל אביב | מנעולן יצאת צדיק בחולון.

 

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה