פורץ דלתות

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

כל הנושא הזה של פריצת דלת הוא נושא שחייבים לטפל בו במלוא האחריות והרגישות. הדבר נכון הן ללקוח שמחפש את השירות והן לפורץ המציע את השירות. כלומר, אחרי הכול מדובר במלאכה המחייבת פריצה של דלת או של מנעול כאשר המומחים האמיתיים לשם כך הם הגנבים למיניהם.

מצד שני חשוב לזכור כי היו מקרים אשר בהם אנשים שרצו לגנוב תכולה של כספת או לגנוב רכב, עשו שימוש בשירות של פורץ בתור מתחזים כבעלי הנכס.

כך שברור כי נדרשת זהירות רבה מצד שני עברי המתרס וזאת על מנת להבטיח כי אכן השירות שיתקבל יהיה שירות מקצועי ואמין מצד אחד ומצד שני לא יהיה זה לקוח שבא לנצל את המקצועיות של הפורץ כדי לגנוב ולקחת רכוש שלא שייך לו.

 

איך לפרוץ דלת?

פריצה של דלת חייבת להיעשות בצורה מקצועית בעזרת כלים מתאימים. רק כך אפשר להגיע לתוצאות מהירות ומקצועיות. אז נכון שיש טריקים שונים ודרכים של חובבנים אשר באמצעותם אפשר גם כן להגיע לתוצאות משביעות רצון. אך אין לשכוח כי מדובר בפריצה שעשויה לארוך זמן רב וכן להותיר נזקים לא פשוטים שיחייבו אחר כך תיקון דלתות יקר. מה שהופך את כל הסיפור הזה של הפריצה החובבנית לבלתי משתלמת בעליל.

ראו גם: איך לפרוץ מנעול?

 

האם פורץ דלתות יכול לבחור כל דלת?

חלק מהעבודה של הפורץ כולל בדרך כלל גם את התיקון של הדלת. אנחנו אמנם מזמינים אצלו שיורת של פריצה כדי שנוכל להיכנס אלך תוך הבית, הרכב או להוציא את תכולת הכספת.

אך ברור שאנחנו חייבים גם את האפשרות לנעול חזרה את הדלת. זו הסיבה שתמיד חשוב לפנות אל איש מקצוע מומחה לתחום הזה של פריצת מנעולים. זאת על מנת להבטיח כי איש המקצוע יידע איך וכיצד לתקן אחר כך את הטעון תיקון.

הוא יבוא עם כל הציוד הנדרש וייטיב להתאים את המנעול הנכון ואת המנגנון המתאים לכל סוג של דלת. כי ברור לא כל מערכת עשויה להתאים לכל דלת.

איש מקצוע זהו תחום העיסוק שלו והוא לומד אותו ומתעדכן כל הזמן בחידושים השונים, הרי שהוא זה שיידע לעשות את הפעולה הנכונה וכמובן גם לבחור את הדלת המתאימה לכל תיקון ולכל סיטואציה.

ראו גם: מתקין דלתות.

פורץ דלתות או מנעולן: מה ההבדל?

כשאנחנו מדברים על שירות של פורץ או מנעולן, חשוב להבדיל בין השניים. יש את המנעולן שהתפקיד שלו והאומנות שלו היא פריצה של המנעול. הוא יודע לשחרר את המנגנון, את הצילינדר או את כל המערכת שנועלת את הדלת.

לא משנה אם זו כספת או מכונית. מנגד יש מצבים אשר בהם השירות הנדרש הינו מורכב יותר. יש צורך בכלים מתקדמים, במכשירים מתוחכמים ובידע הרבה יותר נרחב.

און אז פורץ הדלתות יהיה זה שיוכל לבצע את המשימה. חשוב להבין כי לא כל מנעולן הוא גם פורץ דלתות אך מצד שני, כל פורץ הוא בהחלט גם מנעולן. ההבדל נעוץ בהכשרה אותו עבר איש המקצוע.

פורץ דלתות לרוב עובר את כל ההכשרה הנדרשת הכוללת את כל הידע הנדרש כדי לענות על הצורך – איך לפרוץ דלת מכל סוג שלא יהיה. המנעולן מנגד לא חייב לדעת הרבה מעבר לפריצה רגילה של כל מנעול.

ראו גם: מנעולן רכב.

מתי נזדקק לפורץ דלתות?

השירות של פורץ דלתות נדרש לרוב במצבי חירום אך לא רק בהם. פורץ הדלתות מציע שירות של פריצת בתים, פריצה של כלי רכב, פריצה של כספות, פריצה של בתי עסק ועוד.

  • פריצה של רכב – במקרה והנהג השאיר את המפתח בתוך תא המטען או בסוויץ' או לחילופין במקרה וישנה תקלה במערכת הנעילה של הרכב או אז יהיה צורך בשירות של פורץ. הפורץ יוודא כי אכן מדובר בבעל הרכב ורק אז הוא יפתח עבורו את המנעול הסורר.
  • פריצה של דלת הבית או העסק – במקרים אשר בהם המפתח אבד או שהוא מנשבר בתוך חור המנעול, אין דרך להיכנס לבית. הפורץ הוא זה שיסיר את הצילינדר הבעייתי ויתקין אחר תחתיו. הוא כמובן יפתח עבורינו את הדל פנימה.
  • פריצה של כספת – גם בכספת יש לנו מפתח שעלול להיאבד, להיתקע או קוד שעשוי להישכח. במצבים אלו יוכל פורץ כספות מקצועי לפרוץ את המנעול בלי לגרום מנזקים מיותרים לכספת.
    אילו דלתות אפשר לפרוץ (פירוט סוגי דלתות)

 

כשאנחנו מדברים על שירותים של פריצת דלתות אנחנו למעשה מדברים על פריצה של כל סוגי הדלתות. גם אלו שנחשבים הכי חזקים והכי בטיחותיים. אז נכון שלא נעים לשמוע שכל דלת היא ברת פריצה. מצד שני חשוב לדעת כי פורץ חובבן לא באמת יצליח להתמודד עם דלת פלדלת או דלת של שריונית חסם. עם זאת, איש מקצוע מומחה שיש לו גם את כל המכשור הנדרש יידע לפרוץ את כל סוגי הדלתות. כולל דלת פלדלת, דלת רב בריח, דלת פנדור וכן הלאה.

פורץ דלתות

פורץ דלתות 24 שעות

כשאתם זקוקים לשירות של פורץ מנעולים לרוב יהיה זה צורך דחוף ומידי שלא לומר צורך חירום ממש. כדי שהשירות אכן יהיה מידי, תמיד כדאי לחפש פורץ המציע שירות באזור בו נדרשת העבודה. כך שאפשר יהיה להבטיח הגעה מהירה במיוחד בלי היקלעות לפקקי תנועה וכן הלאה.

חשוב לזכור בסכל פעם שמזמינים שירות כזה של פורץ, יש לוודא כי מדובר באדם מקצועי ומהמן שלא יעשה שימוש לא נאות במפתח החדש ובמנעול שהוא מתקין יחד עם הידע הפרקטי שיש לו בתחום הפריצה. חשוב לדרוש תעודת יושר מטעם המשטרה שמעיד כי מדובר באיש מקצוע שעברו צח ונקי.

פורץ דלתות

פריצת דלתות – עשה זאת בעצמך

יש כאלה הסבורים שהם מסוגלים לפרוץ דלתות בכוחות עצמם. הם מצטיידים בפטיש טוב, במברג חד והם מנסים לפרוץ בעצמם את המנעול. ייתכן והם אפילו יצליחו.

הבעיה היא שהנזקים שייגרמו בעקבות הפריצה החובבנית תאלץ אותם לשלם סכומים נכבדים לצורך התיקון. מה שיוביל לכך שכל העבודה למעשה כלל לא השתלמה.

בהיעדר ידע וללא כלים מקצועיים לצורך ביצוע העבודה, התוצאה לא תוכל להיות מוצלחת וחבל לנסות בכלל לעשות את זה לבד. כדי ליהנות מתוצאות מקצועיות, נקיות ובטוחות, עדיף תמיד לפנות אל איש מקצוע מומחה לתחום וכך לקבל תוצאות מושלמות.

פורץ דלתות

איך פורצים דלת פלדלת נעולה

אם אתם ממש רוצים לפרוץ בעצמכם דלת פלדת תוכלו למצוא הדרכות מצולמות שונות שיסייעו לכם לפרוץ את המנעול. עם זאת, עליכם לזכור כי פריצה שנעשית שלא באופן אחראי וללא כלי המקצוע המתאימים עשויה לארוך הרבה מאוד זמן כאשר לעיתים עלול גם להיווצר נזק רב למנגנון כולו.

בגדול המערכת של דלת פלדת עשויה ממערכת של פינים עליהם מופעל לחץ בעוצמות שונות. ניתן להגיע לפריצה בכלים שנמצאים בידי כל חובבן. עם זאת חשוב לזכור כי רק בעל הדת רשאי לפרוץ את הדלת.

כל פריצה אחרת של דלת נחשבת כעבירה חוקית. רק מנעולן מוסמך שיש לו תעודת יושר יוכל להגיש לכם שירות כזה וכמובן רק אחרי שתוכיחו בעלות על הנכס ועל הדלת אותה אתם רוצים לפרוץ.

פורץ דלתות

פורץ דלתות מומלץ

IGL אינסטלציה מספקת מגוון שירותי מנעולן מורשה בזמינות מיידית 24/7 ברחבי גוש דן. השאירו פרטים או התקשרו ונשמח לסייע לכם!

עשוי לעניין אתכם: מנעולן בתל אביב.

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה