יש לכם מקרה חירום?

התקשרו עכשיו
077-8051102

מנעולן בתל אביב

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

בסיטואציה אשר בה אנחנו עשויים למצוא את עצמינו זקוקים לשירות של מנעולן, אנחנו עשויים להיות לחוצים מאוד. זה יכול להיות לחץ של זמן כאשר אנחנו חייבים לצאת מהבית ולהגיע בזמן לעבודה אך הרכב משום מה לא נענה לשלט.

זה גם יכול להיות במקרה בו אנחנו שביעם בשעות הקטנות של הלילה והמפתח של הבית אבד. ברור שבסיטואציות מעין אלו אנחנו רוצים שירות מידי בלי שום עיכובים. עם זאת, עדיין לא מדובר במצבי חירום או כאלה שיש בהם פיקוח נפש.

כי יש גם את המצבים אשר בהם יש אנשים לכודים בתוך מכונית או אנשים לכודים בתוך בית בוער כאשר במצבים מעין אלו השירות של המנעולן חייב להיות מידי והכי מהר שרק אפשר.

מנעולן בתל אביב יצאת צדיק הוא הכתובת שאנחנו אמורים לפנות אליה בכל מצב כזה. רק אם אכן מבחר את איש המקצוע האמין והנכון נוכל ליהנות מהתוצאות הרצויות.

איזה שירותים מספק מנעולן בתל אביב?

אנחנו כאן כדי לספק לכם את המידע הנחוץ כאשר עולה הצורך בפנייה אל איש מקצוע מתחום הפריצה. מנעולן בתל אביב שלמד את התחום ומכיר את הנושא שזה אומר שהוא בקי בטכניקות של כל סוגי המנעולים ויש לו את כל הידע הנדרש לצורך טיפול נכון בכל סוג של נעילה כאשר הוא יבצע את העבודה תוך מינימום נזקים למנעול.

בין השירותים השונים שמנעולן בתל אביב יודע לספק נמנים פריצת דלתות, פריצת כספות ועוד. בנוסף, הוא יכול לספק גם שירותי מנעולן רכב בנוסף לשירותים אשר הוא מספק בבתים.

למרות שכשאנחנו זקוקים לשירות של המנעולן אנחנו לא תמיד זוכרים את הנקודה הזו וזה לא נראה לנו חשוב, עלינו לזכור ולדעת שיש גם את החיים אחרי הפריצה של המנעול. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמינו מלשמים ביוקר על תיקון המנעול והתקנה יחקרה מחדש של כל מערכת הנעילה.

ראו גם: פורץ מכוניות יצאת צדיק.

מנעולן בתל אביב

תוך כמה זמן אמור להגיע מנעולן בתל אביב?

כשאנחנו מדברים על זמן ההגעה של המנעולן אנחנו למעשה מדברים על טווח שנע בין דקות ספורות ועד שעה לכל היותר. לא תמיד יש לנו את הזמן להמתין לשירות.

אז אם מדובר בפריצה של כספת שלא נחוצה לנו ממש מיד, אז נוכל להזמין גם מנעולן שלא מבטיח זמינות גבוהה. במקרים אשר בהם אנחנו לחוצים בזמן או גרוע מכך, מדובר במצב חירום, לא נוכל להתפנק ויהיה עלינו להזמין איש מקצוע שמבטיח זמינות גבוהה סביב היממה.

עשוי לעניין אתכם: פורץ כספות | תיקון דלתות.

 

כמה עולה שירותי מנעולן בתל אביב?

ביק מנעולן - מחירים149-250 ₪
פריצת רכב220-490 ₪
פריצת מנעול צילינדר

170-420 ₪
מחירי החלפת מנגנון רב בריח340-550 ₪
החלפת צילינדר בדלת פלדלת / רב בריח / שריונית חסם / פנדור / מולטי לוק340-550 ₪
פריצת דלת פלדלת390-580 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה230-550 ₪
התקנת מנעול דלת240-450 ₪
פריצת מנעול לשונית100-390 ₪
עלות פריצת כספת ביתית149-450 ₪
התקנת עינית לדלת כניסה150-520 ₪
פריצת דלת טרוקה190-250 ₪
התקנת מנעול ביומטרי1500-2900 ₪
שכפול מפתחות לבית10-50 ₪
שכפול מפתחות לרכב220-1400 ₪
שחזור מפתח לרכב 330-2500 ₪

ראו גם: פורץ דלתות | מתקין דלתות.

מנעולן בתל אביב

איך לבחור מנעולן בתל אביב?

העבודה של המנעולן היא למעשה עבודה של פורץ. ברור שאנחנו לא רוצים להביא אלינו הביתה פורץ מנעולים מיומן שהוא לא אמין. כלומר אדם שיודע לפרוץ וגם שלא במסגרת העבודה… כדי שאכן נגיע אך ורק אל איש מקצוע מומחה, מקצועי ובעיקר אמין, חובה עלינו לבדוק ולברר היטב כי אכן מדובר באיש מקצוע שהוא מנעולן מוסמך והוא מבטיח עבודה מהירה, יעילה, מקצועית ועם מינימום נזקים כשמעל הכול מכריעה את כף המאזניים האמינות של איש המקצוע.

ראו גם: איך לפרוץ מנעול?

מנעולן מומלץ בתל אביב

חברת IGL מנעולנות היא חברת מנעולנות מקצועית המספקת את כל שירותי המנעולנות שניתן! עם כלים מתקדמים וצוות איכותי אנחנו מסייעים ללקוחותינו ומחלצים אותם ממקרים בלתי צפויים. השאירו פרטים עכשיו או התקשרו ונשמח לסייע לכם!

לאן תרצו לחזור בכתבה?

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

פריצת דלת עץ
פריצת דלת עץ

במאמר הקרוב תקבלו מאיתנו את כל המידע על פריצת דלת עץ ומה לעשות במצב שדלת העץ נתקעה ולא נפתחת. העץ הוא חומר שאנחנו מאוד אוהבים.

לקריאה >>
פריצת דלתות פנים
פריצת דלתות בתים

פריצה של דלתות בתים זה לא תמיד דבר פשוט. אם הדלת נתקעת לא תמיד אפשר יהיה להתגבר על כך בכוחות עצמאיים. עם זאת חשוב להבין

לקריאה >>
מנעולן באזור יצאת צדיק

השירות של המנעולן הוא אחד השירותים הנחוצים ביותר בסיטואציות שונות. זה יכול להיות במקרה אשר בו הרכב נעול ואין לכם מפתח חילופי, זה גם יכול

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה