מנעולן ברחובות

🥇 פורץ מנעולים 🥇 פורץ דלתות 🥇פורץ כספות 🥇
מתקין כספות 🥇 פורץ רכבים 🥇 החלפת צילינדר 🥇התקנת/כיוון דלתות

5/5
באישור משטרת ישראל
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה
תוכן עניינים

כשאנחנו לא צריכים את המנעולן והכול זורם למישרין, אנחנו רגועים ובטוחים שלעולם וועד הכול יישאר כמו שהיה. אך כשכבר קורה משהו, הדלת נטרקת ואנחנו לא יכולים לפתוח אותה, או שאנחנו עומדים מחוץ לבית באישון ליל ואין לנו מפתח או חלילה במקרי חירום כמו בעת שריפה בבית או תאונה ודלתות שלא נפתחות, או אז אנחנו מבינים עד כמה נחוצה הפעילות של המנעולן.

מנעולן ברחובות שמגיע SOS 

כשאנחנו זקוקים לשירות של מנעולן אנחנו רוצים אותו כאן ועכשיו בלי כל שהיות. לא ממש משנה לנו מה השעה או איזה יום היום. הסיטואציה הזו בה הדלת נעולה בפנינו היא לעיתים בלתי נסבלת וכפי שכבר תארנו, במקרים חמורים זה גובל ממש בפיקוח נפש והצלת נפשות של ממש.

בדיוק בשביל זה יש לכם את המנעולן ברחובות. מנעולן שמגיע מיד בכל רגע נתון והוא נענה לכל קריאה. 

זקוקים לשירות של מנעולן SOS ברחובות? אנחנו כאן לשירותכם.

לוגו IGL מנעולנות

איזה שירותים מספק מנעולן ברחובות?

כשאנחנו מדברים על שירותים של מנעולן אנחנו לא מדברים רק על פריצה של דלתות בבית או ברכב. מדובר בתחום נרחב וגדול בהרבה. המנעולן למעשה מציע שירות במגוון גדול של תחומים כאשר כולם קשורים לנושא של מנעולים, מערכות אבטחה וכל הנלווה. כך למשל אם אתם רוצים להתקין כספת בבית, המנעולן הוא זה שיעשה עבורכם את העבודה. אם אתם רוצים להתקין מעגל אבטחה סגור כדי שתוכלו לראות מי מצלצל בדלת או מי מבקש להיכנס אליכם הביתה, מערכת זו גם היא נתונה לידיו של המנעולן.

מובן שגם כל מה שתיארנו לעיל שזה כולל פריצה של מנעולים סוררים כמו כספת שלא נפתחת או דלת מכונית שמסרבת להישמע לנו, כל אלו הם מתוקף תפקידו של המנעולן.

הסבר על הליך העבודה

אז איך עובד המנעולן בפועל? יש למנעולן ידע נרחב בכל מה שקשור להרכב המנעולים ולצורה בה אפשר לפרוץ אותם בפועל. ברור שלא נוכל לתת לכם כאן פירוט על כל הטכניקות המשמשות את המנעולן, רק זאת נוכל לומר לכם. ככל שהמנעולים נעשים מתוחכמים יותר וככל שהעולם שלנו הולך ומשתכלל, אמור המנעולן להכיר עוד ועוד טכניקות ולדעת איך להתמודד עם כל המערכות החכמות. זה לא כל כך קל ולרוב זה גם לא פשוט. כי אחרי הכול נועדו המנעולים להעניק לנו הגנה ולא לאפשר פריצה שלהם. אך עבור המנעולנים אמור כל מנעול להיות אפשרי לפריצה וזו ההתמחות שלו בפועל.

באנר הנעה לפעולה - מנעולן ברחובות

אזורי שירות נוספים: מנעולן בראשון לציון | מנעולן בבת-ים | מנעולן באזור

חשוב לציין כאן כי מנעולן מומחה הוא מנעולן שלא יהרוס לכם את המנגנון של המנעולן ולא יפגע במערכות שלהם. הוא ישמור על הדלת ויקפיד שלא ייגרם כל נזק שייקר את כל הסיפור הזה של הפריצה בשל תיקונים נלווים. עם זאת, ברור שיש מצבים בהם למהירות העבודה יש ממד חשוב יותר מההקפדה על שלמות הדלת או המנעול. כמו במקרים של שריפה והצלת לכודים מהבית או חלילה לכודים בתוך רכב, או אז הפריצה תיעשה בכל דרך אפשרית ובלבד להציל חיים.

תוך כמה זמן אמור להגיע מנעולן ברחובות?

מנעולן ברחובות מבטיח לכם הגעה מהירה במיוחד והיענות לכל קריאה בטווח של דקות עד חצי שעה מקסימום. לא יהיה עליכם להישאר במצב הביש הזה בו הדלת נעולה בפניכם.

 איך לבחור מנעולן ברחובות?

בבחירה של מנעולן חובה לשים לב בראש ובראשונה למקצועיות של המנעולן היות ואתם רוצים אכן להבטיח ביצוע יעיל של כל העבודה.

עם זאת עליכם לשים לב גם כן לנושא של האמינות. לא כל מי שיודע לפרוץ דלתות הוא אדם שאתם יכולים לסמוך עליו ודי לחכימא… אז בדקו האם לפורץ יש אישור מטעם המשטרה לעסוק בעבודה כמנעולן כדי להבטיח לעצמכם ראש שקט.

איזורי שירות נוספיםמנעולן בבת ים | פורץ מנעולים בתל אביב | פורץ מנעולים בחולוןמנעולן בפתח תקווהמנעולן בהוד השרון | מנעולן בהרצליה | פורץ מנעולים בלוד | מנעולן בנס ציונה | מנעולן בבאר יעקובמנעולן באזור  | מנעולן בגבעת שמואל

IGL מנעולנות
IGL מנעולנות

IGL מנעולנות – מעמידים לרשותכם מנעולנים מומלצים ומקצועים שמגיעים תוך 30 – 40 דקות לכל מקום באזור המרכז.
אמנת השירות והערכים של IGL הם: הגינות, אמינות, מקצועיות ותמורה טובה למחיר – בדיוק מה שצריך בשביל להיות מנעולן יצאת צדיק מוסמך!

אנו ב- IGL עובדים עם הציוד המתקדם, האמין והטוב ביותר בשוק. כאשר מנעולן מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8038672

השירותים שלנו:
אזורי שירות:

מאמרים

פורץ מנעולים ברמת גן

אנו ב-IGL Lock מהווים כתובת אמינה ומקצועית כבר למעלה מעשור לכל מי שזקוק לשירותי פריצה, תיקון או החלפה של מנעולים ברמת גן והסביבה. צברנו ניסיון

לקריאה >>
פורץ מנעולים בשבת - תמונה ראשית
פורץ מנעולים בשבת

שבת בצהרי היום, השמש זורחת והרוח נושבת בעדינות. אתם חוזרים מבית הכנסת או מטיול בפארק, מגיעים לדלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם ולא עליכם יותר. הדלת

לקריאה >>
זקוקים למנעולן במהירות?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה